0.00
Savo svetainėje jau ne kartą pristatėme naujos kartos oro kondicionierius, kuriuose naudojamas R32 – neįtikėtinai pažangus šaldalas:
Viską pakeičiantis „mažas“ pokytis – R32 šaldalo dujos

Savo svetainėje jau ne kartą pristatėme naujos kartos oro kondicionierius, kuriuose naudojamas R32 – neįtikėtinai pažangus šaldalas: jį lengva pradėti naudoti, jis nekenkia aplinkai ir yra ekonomiškas.

Šiandien aplinkos apsauga yra vienas svarbiausių visuomenės klausimų. Tiek galutiniai vartotojai, tiek įmonės, daro viską, kad galėtų apsaugoti aplinką.

Aplinkos apsauga turėtų būti visų mūsų atsakomybė ir privilegija.

Pokyčiui pasiruošę ne visi. Kai kas priešinasi ateičiai, tačiau pagrindiniai šilumos siurblių gamintojai ir toliau tikės technologija, kuri gerina žmonių gyvenimą.

Pagal Europos reglamentą CE 517/2014 dėl aplinkos apsaugos priežasčių būtina pakeisti fluorintas dujas ( F dujas), pavyzdžiui, R410A, tačiau suteikiamas periodas nuo 2017 m. iki 2030 m. Bet ar būtina laukti? Ne. Mes jau dabar prekiaujame oro kondicionieriais, kuriuose naudojamas R32 šaldalas.

Naujosios kartos oro kondicionieriai su R32 pažangūs visais aspektais.

1. Pažanga įrengimo aspektu

Nepaprastai lengva įrengti, įrengiama praktiškai taip pat, kai ir R410A. Šis šaldalas yra 100% grynas, todėl jį lengviau perdirbti ir naudoti pakartotinai.

2. Pažanga aplinkosaugos aspektu

Nulinis poveikis ozono sluoksniui

75% mažesnis poveikis visuotiniams atšilimui.

3. Pažanga ekonominiu ir energijos sąnaudų aspektu

Mažesnė išlaidos ir didesnės santaupos:

-30% mažiau šaldalo

Didesnis energijos naudojimo efektyvumas A+++, palyginti su R410A

R32 naudoja mažiau energijos išorėje esant ekstremaliai temperatūrai.

Kodėl turėtumėt pasirinkti R32?

Pasirinkę oro kondicionierių su naujuoju  R32 šaldalu, kuris užtikrina 68% mažesnį poveikį aplinkai, galite prisidėti prie aplinkos apsaugos, mėgaudamiesi puikiomis aušinimo ir šildymo sąlygomis.

Nors yra įvairių tipų šaldalų, R-32 yra naujausias, sulaukiantis daugiausiai susidomėjimo. Kadangi R-32 efektyviai perduoda šilumą, tai gali sumažinti elektros energijos suvartojimą iki maždaug 10%, palyginti su oro kondicionieriais, naudojančiais šaldalą R-22.

Kiti įrašai

Žiūrėti visus
X