0.00
garantija - blefas
Garantija – blefas?

››› Ieškantys  šilumos siurblio sistemos, ieško ir kuo ilgesnės garantijos. Tiesa ta, kad marketingo kompanijos, skelbiančios garantiją bene iki 30 metų, turi bene tiek pat žvaigždučių, kurių, deja, niekas neskaito. Skambūs žodžiai virsta skambiais pažadais, o tikrasis garantijos terminas sutrumpėja iki minimumo.

››› Šilumos siurbliai ir jų sistemos įrenginiai apima elektros, šaltnešio ir (arba) vandens jungtis. Netinkamai sumontuota įranga gali sukelti įrangos gedimą ir sveikatos/saugos problemų. Dėl šių priežasčių tik kvalifikuoti specialistai turėtų įdiegti šilumos siurblio šildymo sistemą.

››› Dėl tinkamos įrengimo svarbos, šilumos siurblių gamintojai tiesiogiai neparduoda įrangos namų savininkams. Interneto svetainėse ir šildymo/vėdinimo sistemų pardavimo vietose leidžiama tiesiogiai įsigyti įrangą, tačiau garantija tokiais atvejais nesuteikiama, nes įdiegimą, galimai, atliks žmogus be tinkamų mokymų.

››› UAB „Saulės broliai“, siekdama užtikrinti saugų ir tinkamą šilumos siurblių įdiegimą, laikosi šios politikos. Tik gerai apmokytų, kvalifikuotų montuotojų darbas užtikrina, kad jūsų sistema veiks daugelį metų, užtikrindama komfortą ir taupumą.

››› Mūsų prekiaujamų šilumos siurblių gamintojų garantija galioja tik per mus, sertifikuotus įrangos paleidėjus. Mes suteikiame garantiją visai įrangai, jos detalėms, pakeitimo darbams, ne gamintojas. Dažnais atvejais Lietuvoje net nėra fizinės gamintojų atstovybės, į kurią būtų galima pristatyti sugedusį įrenginį.

Visilumos siurblio garantija- blefassą atsakomybę prisiima montuojanti įmonė. Būtent todėl žmonės renkasi viską iš vienų rankų: įranga + montavimas + garantija. Tokiu būdu, iškilus nesklandumams, aišku į ką kreiptis ir nereikia gaudyti vėjo laukuose.

Techninė šilumos siurblio priežiūra 1 kartą per metus – būtina garantijos sąlyga. Ją gali atlikti tik atestuota įmonė.

Kiti įrašai

Žiūrėti visus

2 Komentarai

 • Loreta

  ,
  2022-01-31 @ 9:47

  Norėčiau paklausti ar reikia mokėti už techninę priežiūrą Oras vanduo siurblio techninę priežiūrą jei dar yra garantinis laikotarpis ir kiek

  • Rasa Stanelė

   ,
   2022-01-31 @ 9:50

   Sveiki,

   Techninė apžiūra yra neprivaloma, bet rekomenduotina. Techninė apžiūra į garantiją neįtraukiama. Tai atskira paslauga, kuri vidutiniškai kainuoja 100 + PVM

Komentarai išjungti.
X