fbpx

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai oras oras

Šilumos siurbliai oras oras

šilumos siurblys oras vanduo

Šilumos siurbliai oras vanduo

Geoterminiai šilumos siurbliai

Geoterminiai šilumos siurbliai

Šilumos siurblių katalogas

Šilumos siurbliai. Šildymas oras vanduo. Šildymas oras oras.

Šilumos siurbliai, kaina priklauso nuo jūsų poreikių. Šilumos siurbliai oras vanduo kaina su montavimu, garantija. Oras vanduo sistema – tai oras vanduo katilas, parinktas atitinkamai pagal jūsų namo poreikius. Tai šildymo sistemos, kurios vartojimas sparčiai auga Lietuvoje. Kodėl šie įrenginiai tokie populiarūs – atsakymai keli. Šildantis tokiu būdu visiškai nebereikia jokios fizinės jėgos, šildymas įjungiamas vos vieno mygtuko paspaudimu. Pats įrenginys draugiškas gamtai, o jo suvartojamos elektros sąnaudos draugiškos jūsų piniginei. Šildymas oras vanduo – tai sritis, kurioje specializuojamės ir esame vieni stipriausių Lietuvoje jau ne vienerius metus, todėl rekomenduojame pasitarti su mumis, o ne ieškoti neaiškios informacijos google paieškoje ar klausiant kaimyno. Šilumos siurblys oras vanduo – pasirinkimas, kuris suteiks Jums laisvę ir komfortą visais metų laikais.

Įrenginiai oras-vanduo ir oras-oras

Šilumos siurbliai – tai energiją taupanti alternatyva krosnims, dujiniam šildymui ar elektriniams prietaisams. Kaip ir dauguma prietaisų, šilumos siurbliai taip pat naudoja elektros energiją. Šilumos siurblius sudaro išorinis įrenginys ir viena arba daugiau vidinių dalių. Išorinis įrenginys ima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją viduje esančioms dalims, kurios šildo vandenį.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą įrangą pagal namo ir jūsų poreikius. Kaip tai padaryti, daugiau skaitykite čia. 

Šildymas oras vanduo

Šie įrenginiai gali būti lengvai montuojami tiek name, tiek daugiabutyje, ar nedideliame komercinės paskirties pastate. Lauke statomi kompaktiški siurbliai tinka pastatams, kuriuose nėra rūsio arba tos patalpos turės kitą paskirtį (pavyzdžiui, gyvenamąją). Šilumos siurblį įrengiant lauke yra išsprendžiamas patalpų erdvės trūkumo klausimas, o aplinką tausojančia šiluma bus aprūpintas visas namas. Pasirinkus papildomų funkcijų, šilumos siurblys oras-vanduo gali būti naudojamas patalpų aušinimui vasaros metu. Oras-vanduo įranga gali būti lengvai prijungiami prie naujos ar jau esamos vandens šildymo sistemos jos nekeičiant. Jie taip pat gali būti sujungti su kitais šilumos šaltiniais bei naudoti seną šildymo katilą. Mes prekiaujame Daikin, Cooper&Hunter, Atlantic Fujitsu, Nibe, Bosch, Vaillant įranga. Šildymas oras vanduo – tai sritis, kurioje specializuojamės daugiau nei 12 metų. Šilumos siurbliai oras vanduo – kaina priklauso nuo jūsų poreikių ir galimybių. Oras vanduo sistema – vienas efektyviausių ir patogiausių šildymo būdų. Oras vanduo kaina su montavimu priklauso nuo to ar įrenginys yra su atskiru ar integruotu boileriu.

Šilumos siurbliai oras vanduo radiatoriams. Esame atrinkę geriausiai derančius oras vanduo katilus šildymui radiatoriais.

Oras oras šilumos siurbliai

Įrenginiai oras oras – tai jau daugelį metų nemažėjančio populiarumo įrenginiai, kurie visiškai aptarnauja žmonių poreikius įvairaus tipo patalpose tiek vasarą, tiek žiemą. Oras oras šilumos siurbliai veikia oro energijos principu – vienoje aplinkoje esantį orą perduodamas į kitą aplinką pakeičiant oro temperatūrą. Oras-oras sistema yra ekologiška ir ekonomiška, o jos nauda ir suteikiamas komfortas namuose – dar didesnis. Mes prekiaujame Cooper&Hunter, Giatsu, Daikin produktais.

Šilumos siurblių naudingumo koeficientas(COP) parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos. Pavyzdžiui jeigu COP yra 3.5 tai reiškia, kad sunaudojus 1kWh energijos gausime 3.5 kWh šiluminės energijos.