Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai oras oras

Šilumos siurbliai oras oras

šilumos siurblys oras vanduo

Šilumos siurbliai oras vanduo

Geoterminiai šilumos siurbliai

Geoterminiai šilumos siurbliai

Šilumos siurblių katalogas

Geriausi šilumos siurbliai. Šilumos siurbliai elektros sąnaudos

Šilumos siurblių kaina priklauso nuo jūsų poreikių. Geriausi šilumos siurbliai oras vanduo kaina su montavimu, garantija. Oras vanduo sistema – tai oras vanduo katilas, parinktas atitinkamai pagal jūsų namo poreikius. Tai šildymo sistemos, kurios vartojimas sparčiai auga Lietuvoje. Kodėl šie įrenginiai tokie populiarūs – atsakymai keli. Šildantis tokiu būdu visiškai nebereikia jokios fizinės jėgos, šildymas įjungiamas vos vieno mygtuko paspaudimu, o šilumos siurbliai elektros sąnaudos yra vos didesnės nei šildantis malkomis. Pats įrenginys draugiškas gamtai, o jo suvartojamos elektros sąnaudos draugiškos jūsų piniginei. Šildymas oras vanduo – tai sritis, kurioje specializuojamės ir esame vieni stipriausių Lietuvoje jau ne vienerius metus, todėl rekomenduojame pasitarti su mumis, o ne ieškoti neaiškios informacijos google paieškoje ar klausiant kaimyno. Šilumos siurblys oras vanduo – pasirinkimas, kuris suteiks Jums laisvę ir komfortą visais metų laikais. Šiomis šildymo sistemomis žmonės pasitiki jau nuo septintojo dešimtmečio.

Visų įrenginių numatytas gamintojo tarnavimo laikas apie 10 – 15 metų. Tokį laiką padeda užtikrinti kasmetinė priežiūra.

Šilumos siurbliai kaina su montavimu skiriasi nuo to, ar siurblys su integruotu ar šalia pastatomu boileriu. O šilumos siurblių elektros sąnaudos priklauso tiek nuo paties įrenginio, tiek nuo jūsų būsto klasės (A, A++, B, C, D).

Įrenginiai oras-vanduo ir oras-oras

Šilumos siurbliai – tai energiją taupanti alternatyva krosnims, dujiniam šildymui ar elektriniams prietaisams. Kaip ir dauguma prietaisų, šilumos siurbliai taip pat naudoja elektros energiją. Šilumos siurblius sudaro išorinis įrenginys ir viena arba daugiau vidinių dalių. Išorinis įrenginys ima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją viduje esančioms dalims, kurios šildo vandenį.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą įrangą pagal namo ir jūsų poreikius. Kaip tai padaryti, daugiau skaitykite čia. 

Šildymas oras vanduo

Šie įrenginiai gali būti lengvai montuojami tiek name, tiek daugiabutyje, ar nedideliame komercinės paskirties pastate. Lauke statomi kompaktiški siurbliai tinka pastatams, kuriuose nėra rūsio arba tos patalpos turės kitą paskirtį (pavyzdžiui, gyvenamąją). Šilumos siurblį įrengiant lauke yra išsprendžiamas patalpų erdvės trūkumo klausimas, o aplinką tausojančia šiluma bus aprūpintas visas namas. Pasirinkus papildomų funkcijų, šilumos siurblys oras-vanduo gali būti naudojamas patalpų aušinimui vasaros metu. Oras-vanduo įranga gali būti lengvai prijungiami prie naujos ar jau esamos vandens šildymo sistemos jos nekeičiant. Jie taip pat gali būti sujungti su kitais šilumos šaltiniais bei naudoti seną šildymo katilą. Mes prekiaujame Daikin, Cooper&Hunter, Atlantic Fujitsu, Nibe, Bosch, Vaillant įranga. Šildymas oras vanduo – tai sritis, kurioje specializuojamės daugiau nei 12 metų. Šilumos siurbliai oras vanduo – kaina priklauso nuo jūsų poreikių ir galimybių. Galima rinktis split sistemas arba monoblokus, pvz.: Midea, Nibe, Daikin.

Oras vanduo sistema – vienas efektyviausių ir patogiausių šildymo būdų. Oras vanduo kaina su montavimu priklauso nuo to ar įrenginys yra su atskiru ar integruotu boileriu.

Geriausi šilumos siurbliai oras vanduo radiatoriams. Esame atrinkę geriausiai derančius oras vanduo katilus šildymui radiatoriais.

Oras oras šilumos siurbliai

Įrenginiai oras oras – tai jau daugelį metų nemažėjančio populiarumo įrenginiai, kurie visiškai aptarnauja žmonių poreikius įvairaus tipo patalpose tiek vasarą, tiek žiemą. Oras oras šilumos siurbliai veikia oro energijos principu – vienoje aplinkoje esantį orą perduodamas į kitą aplinką pakeičiant oro temperatūrą. Oras-oras sistema yra ekologiška ir ekonomiška, o jos nauda ir suteikiamas komfortas namuose – dar didesnis. Mes prekiaujame Cooper&Hunter, Giatsu, Daikin produktais.

Šilumos siurblių naudingumo koeficientas(COP) parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos. Pavyzdžiui jeigu COP yra 3.5 tai reiškia, kad sunaudojus 1kWh energijos gausime 3.5 kWh šiluminės energijos. Daugiau  apie efektyvumą skaitykite čia. Taip pat svarbu šaltenšio tipas.

Šilumos siurblių diskusijų grupė

Naujienos

Dažniausiai užduodami klausimai renkantis naują šildymo sistemą

Kokios šilumos siurblių elektros sąnaudos? 

Šilumos siurblio elektros sąnaudos nėra didelės, vos didesnės už tas, kurias išleidžia besišildantys malkomis, tačiau komfortas ženkliai didesnis.  Per mėnesį kaina gali vidutiniškai svyruoti nuo 20 euro centų iki 2 eurų už 1 kvadratinį  metrą.

Ar galima pačiam susimontuoti šilumos siurblį?

Šios įrangos montavimui rekomenduojama samdyti tai išmanančius specialistus, kad  sistema veiktų sklandžiai ir efektyviai. Jeigu vis tik esate pažengęs santechnikos srityje, galite santechnikos montavimo darbus atlikti patys, o įrangos paleidimui ar freono dalies pajungimui samdyti akredituotą servisą. Sertifikuotai įmonei atliktu paleidimo darbus gaunate ir garantiją. Geriausi šilumos siurbliai, ketinantiems montuoti patiems būtų monoblokai, nes tai bene lengviausiai montuojama sistema.

Šilumos siurbliai kaina su montavimu  –  akcijos skelbiamos mūsų Facebook puslapyje.

Kaip valdyti šilumos siurblį?

Šilumos siurblio valdymas nėra sudėtingas. Kiekvienas gamintojas turi paruošęs vartotojo katalogą.  Mes savo klientams, sumontavę įrangą, parodome kaip reikia ją valdyti. Taip pat galite rasti daug naudingos informacijos mūsų Youtube kanale.

Ar tinka šilumos siurblys radiatoriams?

Kuo žemesnės temperatūros vanduo paduodamas į šildymo sistemą, tuo šildymas bus ekonomiškesnis. Grindinis šildymas yra tinkamiausias bet kokio tipo šilumos siurbliams, tačiau pati sistema gali gerai veikti ir su radiatoriniu šildymu – tik radiatoriai turi būti parinkti žematemperatūrei šildymo sistemai. Žinoma, šildymo sistema taip pat gali būti ir mišri.

Esant visiškai senai šildymo sistemai taip pat galima parinkti ir pritaikyti atitinkamą šilumos siurblį (pvz.: Atlantic Futjitsu), kuris puikiai veiks kaip pagrindinis šildymo šaltinis ir, svarbu, sąnaudos, už suvartotą elektros energiją šildymui, bus racionalios.

Koks šilumos siurblio oras-vanduo veikimo principas?

Šilumos siurblys veikia perduodamas šilumą iš vienos aplinkos į kitą, naudojant kompresorių ir šaldymo grandinę. Šilumos siurblys oras-vanduo, tai šilumos perdavimas iš aplinkos į vandenį. Jis veikia priešingai nei šaldytuvas – ne šaldo, o šildo.

Išoriniame bloke esantis ventiliatorius priverstinai siurbia aplinkos orą pro garintuvą. Garintuve yra skystas šaltnešis (freonas), kuris garuodamas sugeria šilumą iš aplinkos oro. Tada dujinės būsenos šiltas freonas yra suspaudžiamas kompresoriaus ir virsta skysčiu. Tokiu būdu dar labiau pakyla šaltnešio temperatūra. Taip įkaitęs freonas perneša šilumą į kondensatorių, kuris yra apvyniotas aplink vandens talpyklą. Galiausiai karštas freonas atiduoda šilumą, kurią sugeria talpykloje esantis vanduo. Tuomet atvėsęs šaltnešis pereina pro plėtimosi vožtuvą, kur jis yra perkeliamas atgal į dujinę agregatinę būseną, ir procesas prasideda iš naujo.

Kokie šilumos siurblio oras-vanduo privalumai?
 • paprasta integruoti į jau esamą bet kurią kitą įprastinę šildymo sistemą bei karšto vandens ruošimo sistemą;
 • vasaros metu oras-vanduo šilumos siurblys ruošia vandenį buitiniam vartojimui ypač mažomis sąnaudomis.
 • lengva pajungti prie radiatorinės ar grindinio šildymo sistemos;
 • sumažėja išlaidos šildymui;
 • tai ekologiška šildymo sistema neišskirianti CO2 į aplinką;
 • katilinėje nebus dulkių, triukšmo ir pelenų;
 • montuojant šilumos siurblį nereikalingi jokie žemės darbai, nereikia kamino bei kuro saugyklos;
 • kompaktiškas išorinis bei vidinis blokas;
 • šilumos siurblys oras-vanduo – tai nereikalaujantis priežiūros įrenginys, todėl galite palikti namus net ir ilgesniam laikui.
 • automatinis paleidimas, sustabdymas ir atitirpinimas, kuriam nereikia specialaus dėmesio.
 • veikimas bet kokiomis oro sąlygomis. Šilumos siurblys veikia esant aplinkos oro temperatūrai nuo -25°C iki +40°C, nepriklausomai nuo metų ar paros laiko bei oro sąlygų (apsiniaukę, lietus ar sniegas);
 • nėra apsinuodijimo pavojaus (freonas – visiškai nekenksmingas);

Ar galima pirkti išsimokėtinai?

Taip. Daugiau informacijos apie šilumos siurblių pirkimą lizingu, skaitykite čia.

Kaip galima su Jumis susisiekti, norit gauti šilumos siurblio pasiūlymą?

Mums galite rašyti el. paštu info@saulesbroliai.lt arba užpildyti skaičiuoklės formą.