Showing 1–9 of 41 results

 

Kas yra šilumos siurbliai?

Šilumos siurbliai – tai naujausių technologijų sprendimas jūsų būsto šildymui. Jie dažniausiai būna trijų rūšių: oras-oras, oras-vanduo, geoterminiai. Šie siurbliai gali netik šildyti namus, bet ir ruošti karštą vandenį. Visi oras-oras šilumos siurbliai taip pat turi ir vėsinimo funkciją (oras-vanduo taip pat, tik nevisi modeliai), kas labai gelbėja karštą vasaros dieną. Lietuvai tai sparčiai augantis šildymo/vėsinimo įrangos pasirinkimas. Dėl geros kainos kaip pagrindinį šildymo būdą juos renkasi tiek naujų namų, tiek, renovuojamų savininkai.

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Šilumos siurbliai oras-vanduo pasisavina atsinaujinančią energiją iš aplinkos ir perduoda ją į namų šildymo sistemą (radiatorius, grindų šildymą) bei aprūpina namus karštu vandeniu. Šie siurbliai yra efektyvūs – pagamina daugiau šilumos energijos, negu sunaudoja elektros energijos.

Šilumos siurblių oras-vanduo privalumai

 • Jie gamina šilumą tausodami gamtą. Iš vieno pagaminto kilovato elektros, gauname iki 6 kilovatų šilumos.
 • Šilumos siurbliui reikalinga energijos rūšis yra elektra. Įsidiegus papildomas sistemas, tokias kaip saulės elektrinė ar vėjo jėgainės – elektros energiją, reikalinga siurbliui, galima pasigaminti patiems, taip tampant mažiau priklausomu nuo energijos tiekėjo.
 • Montavimas sąlyginai paprastas. Sąlyginai reiškia, kad įrangą turėtų montuoti darbą išmanantys specialistai.
 • Turite daugiau ir švaresnės vietos, nes nereikia kuro sandėliavimo patalpų.
 • Lyginant kieto kuro katilus ir šilumos siurblį oras-vanduo galima nesunkiai suprasti, kad naudotis pastaruoju yra kur kas lengviau ir patogiau. Naudojant šilumos siurblį galima pamiršti varginančius krovos darbus, sumažėja gaisro namuose pavojus, taip pat nereikia jaudintis kad atšals palikti namai, nelikus kas galėtų užkurti katilą.

Šilumos siurbliai oras-oras

Šilumos siurbliai oras-oras, arba kitaip tariant oro kondicionierius su šildymo funkcija, pakeičia šiltą orą šaltu ir atvirkščiai. Jis veikia pūtimo principu, gali būti kabinamas ant sienos ar lubose.

Šilumos siurblių oras-oras privalumai

 • Tikslumas. Galite pasirinkti, kad šilumos siurblys veiktų automatiškai – termostato ir laikmačio pagalba galite nustatyti temperatūrą, kurią norite palaikyti patalpoje ir nustatyti, kada šildymas turi išsijungti ar įsijungti.
 • Efektyvumas. Šilumos siurblys oras-oras paprastai pagamina 3–4 kartus daugiau šilumos nei sunaudoja elektros energijos jai pagaminti, todėl jie gali sumažinti jūsų sąskaitas už šildymą.
 • Sąlyginai pigus montavimas. Jeigu lyginti su oras-vanduo ar geoterminiais siurblius, oras-oras šilumos siurblių montavimas trunka trumpiau ir kainuoja kelis kartus mažiau.
 • Tvarumas. Oras-oras siurbliai yra ekologiška šildymo sistema, neišskirianti CO2 į aplinką.
 • Vėsinimas. Visi šilumos siurbliai oras-oras turi vėsinimo funkciją. Todėl šie įrenginiai tarnaus jums tiek šaltuoju, tiek šiltuoju sezonu.

Geoterminiai šilumos siurbliai

Geoterminis šildymas atitinka visus aplinkos apsaugos ir ekologijos standartus, jo principas pagrįstas natūralių (atsinaujinančių) gamtos išteklių, kaip energijos šaltinio, naudojimu. Jų atsinaujinimą sąlygoje nenutrūkstantys, gamtoje nuolat vykstantys procesai, o minėtuoju energijos šaltiniu gali būti vanduo, oras (jų skleidžiama energija), saulė ar žemė (pastarųjų išskiriama šiluma).

Geoterminis šildymas – pastatų šildymo sistema, naudojanti Žemės gelmių šilumą.

Šalyse, kuriose gausu karštųjų versmių, šildymui dažnai naudojama jų energija. Tačiau didžiojoje pasaulio dalyje naudojama paviršiniuose žemės sluoksniuose susikaupusi Saulės energija. Šią energiją įsisavinti padeda įrenginys, vadinamas šilumos siurbliu.

Žemėje susikaupusi šiluma surenkama kolektoriumi, kuris įrengiamas horizontalus (tam tikrame gylyje žemėje ar vandens telkinyje išvedžiojamas vamzdynas, kurio ilgis priklauso nuo pastato šilumos poreikio ir grunto tipo) arba vertikalus (vamzdynas įleidžiamas į gręžinį, kurio gylis priklauso nuo pastato šilumos poreikio). Šilumos šaltinis vienais atvejais būna gruntas, kitais – vanduo.

Kolektoriaus vamzdžiais cirkuliuoja neužšąlantis geoterminis skystis, kuris perneša šilumą iš šilumos šaltinio į šilumos siurblį. Čia atnešta šiluma išgarina  siurblyje cirkuliuojantį freoną. Jo dujų temperatūrą dar padidina įmontuotas kompresorius. Ši šiluma perduodama toliau, į namo šildymo sistemą bei šilumos siurblio vandens baką, skirtą karštam vandeniui ruošti.

Šilumos siurbliai pagal gamintojus

Mes atstovaujame šiuos šilumos siurblių gamintojus:

 • Daikin

Daikin šilumos siurbliai

Daikin ne veltui yra numeris vienas gamintojas pasaulyje. Dėl produktų ir paslaugų pranašumų bei savybių Daikin tapo pasauline oro kondicionavimo bei šildymo lydere. Nuolatinį augimą skatino dvi Japonijai būdingos sąlygos – įvairus klimatas ir riboti ištekliai. Šlifuotas atšiaurioje aplinkoje, žinomoje kaip Japonija, didelis dėmesys detalėms nuo kūrimo iki gamybos, lėmė, kad Daikin technologija yra aukščiausios klasės pasaulyje.

 • Nibe

Nibe šilumos siurbliai

NIBE – tai Švedijos bendrovė, kurios šaknys yra pietinėje Smolando provincijoje.  „NIBE Energy Systems“ – tai namų šildymo gaminių rinkos lyderis Šiaurės šalyse, Lenkijoje ir Čekijos Respublikoje. Klientai yra renovacijos, priežiūros ir remonto sektorius bei naujo būsto rinka. Jau beveik 70 metų NIBE gamina energiją taupančius ir tvarius klimato sprendimus jūsų namams. NIBE derina atsinaujinančią energiją su naujomis išmaniosiomis technologijomis, kad pasiūlytų veiksmingus sprendimus ir kartu galėtume kurti tvaresnę ateitį.

 • Atlantic Fujitsu

Atlantic šilumos siurbliai

Atlantic yra ir žinomas prancūzų prekės ženklas, visų tipų šildymo sistemų ir namų komforto prietaisų ekspertas, žinomas visame pasaulyje.

„Atlantic“ 1968 m. įkūrė ponas Radatas ir ponas Lamoure’as La Roche-sur-Yon mieste, Vandėjos regiono mieste, esančiame vakarinėje Prancūzijos pakrantėje.

Šildymo sistemų ir komforto prietaisų specialistas Atlantic nuolat derina aukščiausios kokybės dizainą, inovacijas ir pažangiausias technologijas. Metai iš metų jo, kaip žinomo prancūziško prekės ženklo, turinčio unikalią patirtį, reputacija plinta visame pasaulyje. Atlantic gerai įsitvirtinęs Prancūzijoje, Vakarų ir Rytų Europoje, Artimuosiuose ir Viduriniuose Rytuose, Afrikoje, Pietų Amerikoje ir net Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, nuolat augame ir diegiame visame pasaulyje.

 • Alpha Innotec

Alpha innotec ECO LINE šilumos siurbliai kainos ir kokybės santykis puikus. Tai yra ekonomiškas būdas įsirengti į ateitį orientuotas šildymo sistemas. Dėl nedidelių matmenų juos lengva integruoti į namus, kuriuose taupomas kiekvienas kvadratinis metras.

Platus priedų pasirinkimas ir reversinė įrenginių konstrukcija leidžia šildyti, vėsinti ir ruošti karštą vandenį vienoje sistemoje, todėl jie puikiai tinka tiek renovuojamiems, tiek naujos statybos pastatams.

 • Midea

Midea Group (įkurta 1968 m.) yra Kinijos elektros prietaisų gamintoja, kurios būstinė yra Beijiao mieste. 2018 m. įmonėje Kinijoje ir užsienyje dirbo apie 135 000 žmonių, 200 dukterinių įmonių. Įmonė turi daugiau nei 60 filialų kitose šalyse.

Midea tikisi pasiūlyti draugiškus sprendimus, orientuotus į vartotoją ir problemų sprendimą. Žvelgdami į ateitį, nuolat tyrinėja ir išranda sprendimus, kurie patenkintų nuolat kintančius vartotojų poreikius. Čia rasite Midea šilumos siurblį su integruotu boileriu

 • Nordis

NØRDIS – tai kokybiškų namų vėsinimo ir šildymo sistemų gamintojas, sujungiantis laiko patikrintas technologijas už prieinamą kainą.

Norvegijoje gimę atsinaujinančios energijos vėsinimo ir šildymo sprendimai buvo sukurti remiantis geriausia pasaulio praktika.

“Įkvėpimo semiamės iš savo šaknų – tūkstantmečius Šiaurės šalyse gyvenančių žmonių patirties. Šioms platumoms būdingos oro sąlygos – karštos vasaros dienos ir itin šaltos žiemos – privertė ieškoti įvairių priemonių apsaugoti žmones nuo klimato įgeidžių. Skandinavijoje išrasta pirties šiluma leido sušilti net ir po šalčiausios dienos. Tuo tarpu žiemą nupjautas ir po žeme palaidotas ežerų ar upių ledas tapo ne tik puikiu pagalbininku šaldyti maistą, bet ir atgaivino žmones karštą vasaros dieną.

 • Vaillant

Vaillant aroTHERM uniTower monoblokas vokiškas šilumos siurblys – tai moderniausias ir efektyviausias iki šiol sukurtas oras-vanduo siurblys, su kuriuo visada gyvensite šiltai ir pamiršite bet kokius rūpesčius dėl šildymo sistemos. Vokiečių kompanija „Vaillant“ pristatė analogų neturintį, efektyvumo ir tylaus darbo rekordus mušantį oras-vanduo siurblį aroTherm.

 • Vivax

Vivax prekės ženklas yra Kroatijos gaminys, Kroatijos rinkoje esantis nuo 2004 m. Vivax oro kondicionieriai yra žinomi kaip aukščiausios kokybės įrenginiai. Be dizaino, galinčio tilpti bet kurioje erdvėje, jie išsiskiria naujausiomis technologijomis, įgalinančiomis pažangų funkcionalumą, o susirūpinę aplinkos apsauga yra vieni ekonomiškiausių oro kondicionierių, kuriuos galima rasti rinkoje.

 • Giatsu

GIATSU projektuoja ir platina platų pažangių aukštųjų technologijų oro kondicionavimo ir karšto vandens gamybos sistemų asortimentą, įskaitant oro kondicionierius ir šilumos siurblius, VRF sistemas, sienų, lubų, kasečių ir grindų skirstytuvus, multisplitus, kompaktiškas sistemas, kurios leidžia mums reaguoti į visus buitinius, pusiau pramoninius ir pramonės poreikius. Aukštosios technologijos prieinamos kiekvienam.

 • Cooper&Hunter

Tarptautinė korporacija Cooper&Hunter International Corporation (JAV) specializuojasi mikroklimato įrenginių gamyboje. Prekinio ženklo C&H (Cooper&Hunter) oro kondicionieriai žinomi, populiarūs ir pripažinti visame pasaulyje. Nepriekaištinga kokybė ir lyderiavimas novatoriškų technologijų srityje – tai „Cooper&Hunter“ vizitinė kortelė.

Techninė profilaktika šilumos siurbliams

Šilumos siurblio profilaktiką rekomenduojama atlikti kiekvienais metais.

Mūsų montuotojai visus reguliaraus techninio aptarnavimo darbus atlieka pagal šilumos siurblių gamintojų patvirtintus darbų standartus ir procedūras.

Jūsų šilumos siurblį oras vanduo techniškai aptarnaus aukštos kvalifikacijos serviso meistrai, kurie turi ilgametę patirtį montuojant ir prižiūrint skirtingų gamintojų  siurblius.

Periodinį šio įrenginio techninį aptarnavimą būtina atlikti laiku, nes taip užtikrinamas jo ilgaamžiškumas.

Šilumos siurblių montavimas

Paruošiamieji darbai klientams, laukiantiems šilumos siurblio montavimo

Katilinėje turi būti paruošta:
— Šildymo kolektorinė spinta, arba vamzdynas į kurį pasijungs šilumos siurblys, (termofikato);
— Geriamo vandens vamzdynas, šalto ir karšto;
— Elektros įvadas stulpe (32A automatukas) , kabelis 5x4mm kvadrato , automatukas 25 A 3P, atvestas iki vietos kur bus montuojamas vidinis blokas ;
— Demontuotas senas katilas (jeigu yra) -Paruošta vieta išoriniam blokui

Kokios medžiagos ir darbai apima šilumos siurblio montavimą

 • Santechnikos montavimo darbai ir elektros pajungimas
 • Mont.medžiagos (nuorint., vožt., filt., jungt. ir kt.) ir vandens priedas Fernox
 • Vandens pajungimo komplektas (kai šilumos siurblys ne su integruotu boileriu)
 • Vandens šildytuvas su  šilumokaičiu (kai šilumos siurblys ne su integruotu boileriu)
 • Lauko bloko pajungimas iki 8 metrų trasa
 • Sistemos derinimas, programavimas bei paleidimas. Garantija.

Šilumos siurbliai lizingu

Ypač patogiai ir greitai įsigyti norimas prekes ar prekių krepšelį iki 10 000 Eur galite pirkdami išsimokėtinai. Jums tereikia išsirinkti norimas prekes, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Paslaugą teikiame kartu su partneriais Bigbank ir Mokilizingas

Pirkimo išsimokėtinai privalumai:

 • Sutarties sudarymas užtrunka vos kelias minutes;
 • Galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį;
 • Pasirinkite patys: kur, kada ir kaip norite mokėti įmokas (Maxima kasose, PayPost skyriuose, pavedimu ar Mokilizingo savitarnoje);
 • Sutartį gali sudaryti du asmenys – šeimos nariai, ir tokiu būdu pirkti išsimokėtinai palankesnėmis sąlygomis;
 • Galite sudaryti sutartį neišėję iš namų – internetu.

APVA parama šilumos siurbliams

Kompensuojama 50 proc. sumos, kuri yra paskaičiuojama padauginus įsigyto įrenginio galingumą kilovatais (kW) iš fiksuotų vieno kilovato galios įkainių, kurie priklauso nuo šildymo įrenginio tipo bei įrangos komplektacijos. Nusipirkto įrenginio kaina neįtakoja grąžintinos sumos.

Kvietimo galiojimo metu pildyti registracijos formą www.apva.lt puslapyje ir pateikti nurodytus dokumentus. Laukti 30 kalendorinių dienų atsakymo iš APVA.

Reikalavimai APVA paramai gauti:

 • Kompensuojamas iškastinį kurą (gamtines dujas, anglis, durpių briketus, dyzelinį krosnių kurą, ir pan.) naudojančių šilumos įrenginių keitimas į įrenginius, naudojančius atsinaujinančius energijos išteklius.
 • Parama skirta tik fiziniams asmenims – tiek individualių gyvenamųjų namų savininkams, tiek gyvenantiems daugiabučiuose.
 • Namo statyba turi būti baigta ir pastatas įregistruotas Registrų centre ne mažiau kaip 5 metus. Statomiems ar naujai pastatytiems namams parama nėra suteikiama.
 • Jei vykdote pastato rekonstrukciją, registracijos formą galite teikti tik tada jei pastato baigtumas yra ne mažesnis kaip 100 %.
 • Pastatas neturi būti prijungtas prie centralizuotai tiekiamos šilumos sistemos.
 • Nekilnojamojo turto objekte negali būti vykdoma komercinė veikla.

Gauti pasiūlymą

Gaukite ko gero patikimiausią šilumos siurblių pasiūlymą rinkoje. Jį pateiksime pagal jūsų pageidavimus. Pasiūlymas gali būti ir su montavimu, ir be jo.

Asmeninį pasiūlymą sukomplektuosime pagal jūsų būsto poreikius bei jūsų pačių norus.

GAUTI PASIŪLYMĄ