0.00

Kas mes esame

Esame nuolat tobulėjanti įmonė. Mokomės patys, ir mokome kitus, kad mūsų klientus pasiektų tik pats geriausias šilumos siurblių servisas. 

Šilumos siurbliai oras vanduo – pagrindinė mūsų veiklos sritis. Individualius šildymo sprendimus parenkame jau daugiau nei 10 metų. Esame šios srities ekspertai. Sekame šildymo sistemų technologijų naujoves ir stengiamės savo klientams pasiūlyti tik kokybiškus katilus. Jeigu prieš keletą metų dauguma rinkosi kietojo kuro katilines, dabar – tai mažiausiai populiarus sprendimas ir dėl papildomų fizinės jėgos sąnaudų, ir dėl aplinkos taršos, ir, žinoma, dėl didesnių finansinių išlaidų.

Bendradarbiaujame su vienais patikimiausių ir žinomiausių Lietuvoje Daikin, Nibe, Atlantic Fujitsu, Giatsu, Midea atstovais. Šilumos siurbliai oras vanduo išsprendžia dvi pagrindines mūsų klientų dilemas: sumažina šildymo sąskaitas bei nereikalauja jokio fizinio darbo. Džiaugiamės galėdami pritaikyti bene kiekvienoje situacijoje individualią oras vanduo šildymo sistemą, kuri gali „draugauti“ su sena katiline bei veikti kaip pagrindinis šildymo šaltinis naujai statomame name.

 

stipriausias silumos siurbliu servisas Lietuvoje

Investicija į mūsų siūlomą oras vanduo sistemą, atsiperka dėl aukšto efektyvumo, kuris gali sumažinti šildymo kaštus iki 70%. Kiek kainuoja atskirų gamintojų šilumos siurbliai oras vanduo galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad tai šildymo sistema, kurios, dauguma atveju, patys nesusimontuosite. Tad visus individualius pasiūlymus kartu su įrangos ir montavimo darbais bei medžiagomis, atsiųsime jums el. paštu. Mums galite parašyti ČIA. Šilumos siurblius taip pat parduodame lizingu.

Patyrę, kvalifikuoti meistrai, dirbantys kartu su mumis jau daugelį metų, ne tik pajungs ir paleis naują šildymo sistemą, bet ir pakonsultuos, kaip toliau reikėtų valdyti, ko daryti ar nedaryti, kad šilumos siurblys oras vanduo veiktų tokiu efektyvumu, kurio tikitės, ar kurį numatė gamintojas.

Bendradarbiaujame su „Mamų unija” ir remiame onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.  Įsigydami „Mamų unijos” logotipu pažymėtą įrangą jūs taip pat prisidedate prie sergančių vaikų gydymo. Pirkdami šilumos siurblį 100 EUR skiriate nekompensuojamų vaistų įsigijimui.

Mūsų įmonės  produktų  skaitmeninius katalogus, su techninėmis specifikacijomis bei išsamiais aprašymais rasite ČIA.

Kodėl mus renkasi jau 13 metų

Servisas

Dirbame jau 13 metų ir džiaugiamės, galėdami Jums pasiūlyti kokybiškas montavimo paslaugas bei profesionalius darbuotojus.

24/7 pagalba

Greitai reaguojame į mūsų klientams iškilusias problemas. 98% mūsų klientų pagalbos sulaukia per 2 darbo dienas.

Viskas iš vienų rankų

Konsultuojame, parenkame įrangą, sumontuojame bei atliekame techninį aptarnavimą bei garantinį servisą. Patikimi gamintojai.

Šilumos siurblio skaičiuoklė

Gaukite individualų šilumos siurblio pasiūlymą vos vieno mygtuko paspaudimu.

Smagu, kad palaikomas ryšys su klientais. Įrengus siurblį, skambinau keletą kartų dėl valdymo. Malonu bendradarbiauti ir gauti reikiamos pagalbos.
Atsiliepimas
Jūratė
Kliento atsiliepimas
X