0.00
Šilumos siurblio pasirinkimo klaidos
Šilumos siurblio pasirinkimo klaidos

Šilumos siurblio pavadinimas

Kai kurie žmonės, paveikti marketingo kompanijų, šilumos siurblius renkasi pagal pavadinimą ir nekreipia dėmesio į tai, ką vienas ar kitas pavadinimas nurodo, ar kas iš tikrųjų sudėta šilumos siurblio „viduriuose“.
Jei kaimynui Petrui, turinčiam A+ klasės namą 80 kV, geriausias pasirinkimas Daikin Altherma 3, 6 kW, o kaimynas Juozas, turėdamas tokį patį namą neatsidžiaugia NIBE HBS 6kW. Tai, kurį pasirinkti Jums? – atsakymas paprastas, ne vien gamintojas lemia siurblio efektyvumą ir atitikimą namui. Skaitykite toliau.

Šilumos siurblių pasirinkimo klaidos

Galingumas ir garantija

„Ne kartą teko susidurti su klientais, kurie „žino“, kokio galingumo šilumos siurblio reikia jų namui. Arba nurodo konkurentų siųstą pasiūlymą, kuris yra gerokai pigesnis, nes jame nurodytas mažiau galingas siurblys. Kodėl Jūs man siūlote brangesnį?“ – savo patirtimi dalinasi „Saulės brolių“ direktorius A. Rimkus

Gavę finansiškai patrauklesnį pasiūlymą bei neįsiskaitę į garantines sąlygas, žmonės dažnai jaučiasi priėmę teisingą sprendimą įsigydami pigesnį šilumos siurblį.

Kur čia pakastos šaknys?

Kaip ir visuose versluose – konkurencija daro didelę įtaką įmonės veiklos modeliams. Šiuo atveju reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad pagrindinis triukas, kurį naudoja šilumos siurblių pardavimo kompanijos, jog įrenginį savo klientams pasiūlo patrauklesne kaina (tačiau mažiau galingą) ir pateikia nepilną (apribotą žvaigždutėmis) garantiją. Taip išvengiama (ar atsikratoma) atsakomybės, kurios prireiks tuomet, kai siurblys:

  • prie žemų temperatūrų bus nepajėgus apšildyti namo;
  • dirbdamas pilnu pajėgumu suges greičiau nei planuota;

Patarimas

Ne vienas, o visų kriterijų visuma turėtų lemti jūsų pasirinkimą.  Šilumos siurbliai oras vanduo turi tikti jūsų namui. Tai yra turite atkreipti dėmesį į:

– Jūsų būsto duomenis (ne kaimyno);
– Šilumos siurblio gamintoją;
– Pasirinkto siurblio techninės specifikacijos;
– Galingumas;
– Kaina;

– Montuojanti ir paleidžianti įmonė;
– Kas suteikia garantiją;

Kiti įrašai

Žiūrėti visus
X