0.00
Renkantis šilumos siurblį užtenka pasitikėti google ir Antanu, ar verta pasikonsultuoti su profesionalais?
Renkantis šilumos siurblį užtenka pasitikėti google ir Antanu, ar verta pasikonsultuoti su profesionalais?

Google skaičiau, kad tai pats geriausias šilumos siurblys. Bet kodėl namuose šalta?

Fake news

Naujienų srautas – permainingas kaip moters nuotaikos. Bandant įrodyti naujus faktus, neigiamos senos tiesos. O kuri tiesa yra „tiesiausia“?

Esmė tame, kad kas tinka visiems, nebūtinai tiks ir Jums. Jeigu kaimyno namas bene identiškas kaip jūsų, ir jis, nusipirkęs Daikin Altherma, antros kartos, šilumos siurblį džiaugiasi, kad veikia be priekaištų, mažos elektros sąnaudos ir t.t. Jūs, įsigiję tą patį, – galite pradėti mėtyti akmenis į kaimyno daržą, nes siurblys neveikia kaip kaimynas pasakojo, neturi WiFi, apie kurį kaimynas pamiršo paminėti ir t.t.

Tas pats siurblys, bet skirtingi atsiliepimai?

Kad pats įrenginys funkcionuotų taip, kaip tikimasi, ar taip kaip pasakojo kaimynas, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad sklandų darbą lemia ir kokybiškai atliktas montavimas, patikimos medžiagos. Jeigu šilumos siurblio montavimą patikėjote kažkur skelbime rasto santechniko/elektriko Antano rankoms, kuris už darbą paprašė vos kelių eurų, sunku tikėtis, kad viskas veiks kaip iš pypkės. O didesnės bėdos prasideda tuomet, kai bandoma susisiekti su Antanu, siurbliui sugedus: telefonas išjungtas arba siūloma susisiekti su pardavėjais. Deja, šilumos siurblio garantija suteikia montuojančios įmonės.

Klausimas: Renkantis šilumos siurblį užtenka pasitikėti google ir Antanu, ar verta pasikonsultuoti su profesionalais?

Paieškos sistemose galime rasti įvairios informacijos, kurią skelbia gamintojai, marketingo specialistai, individualūs meistrai ir galutiniai vartotojai. Informacijos srautas gan platus. Kalbant apie techninę informaciją, manau, galime sutikti, kad geriausias sprendimas būtų iškarto užsukti į gamintojo puslapį ir pasižvalgyti, kokios specifikacijos vieno ar kito siurblio. Bet atradus geriausias specifikacijas, kaip žinoti, kad jos geriausios Jums, o galbūt kitas gamintojas siūlo dar geriau?

Kodėl žmonės kreipiasi į kelionių agentūras? – Nes jos, žinodamos ko žmonės nori, gali jiems viską pateikti vienoje vietoje, įvertindamos buvusių klientų atsiliepimus, turėdamos geriausius kontaktus, finansinius sprendimus bei patikimus darbuotojus.

Šilumos siurblių servisas – ne išimtis. Galime sukurti analogiją. Tarkim, norite įsigyti populiariausią praėjusių metų šilumos siurblį Daikin Altherma 3 ir nuvykti į lietuvių mėgstamą Turkiją.

Kaip žinia, kad atostogos būtų vykusios, o šilumos siurblys veiktų – jų užsakyti  bei “pagauti” geriausią kainą neužtenka. Tam reikia daug papildomų sprendimų ir žinių, kurias suteikia profesionalai.

Kiti įrašai

Žiūrėti visus
X