Giatsu oro kondicionieriai. Išskirtinis dizainas – namų komfortui ir stiliui.

Giatsu oro kondicionavimo sistemos yra ekologiškos, pasižymi pažangiomis funkcijomis ir apgalvotu dizainu. Nepaprastą Giatsu oro kondicionierių kokybę pripažįsta viso pasaulio žmonės. Giatsu tampa vienu iš populiariausių oro kondicionierių pardavėjų pasaulyje, nuolat vykdančiu mokslinius tyrimus ir plečiančiu savo veiklą.

Giatsu oras oras kondicionieriai išskirtinai tyli ir energiją taupanti „Multi Split“ sistema. Komfortas namuose – nesvarbu, ar jūs ilsitės, linksminatės ar laiką leidžiate su šeima. Giatsu komfortą visais metų laikais. Išmanūs nustatymai, kurie sumažina poveikį aplinkai, optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą.

Automatinio valymo funkcija apsaugo nuo bakterijų ir pelėsių susidarymo ant šilumokaičio ir suteikia vartotojui malonesnę ir švaresnę aplinką. Tai aktualu ypatingai šeimoms, auginančioms mažus vaikus.

Giatsu šilumos siurbliai oras oras tai ekologiškai ir ekonomiškai efektyvi šildymo sistema. Šilumos siurbliai naudojantys šilumos šaltinį orą pasižymi pigiausiu ir paprastu įrengimu. Oras oras šilumos siurblius galima įrengti kai nėra pakankamai vietos, mažose patalpose.

Pagrindinės šilumos siurblio savybės: mažai suvartoja energijos, įrengimo ir eksploatavimo paprastumas, neužima daug vietos, ekologiškas šildymo sprendimas (neišskirianti CO2 į aplinką), veikia itin dideliame temperatūrų diapazone. Vasarą šilumos siurbliai dažnai naudojami oro kondicionavimui.

Giatsu oras oras kondicionieriai/šilumos siurbliai ima šilumą iš šaltesnio aplinkos oro, perduoda į vidinį šilumos siurblio bloką iš kurio surinkta šiluma yra perduodama patalpos orui.

Giatsu šilumokaitis padengtas apsaugine danga, kuri apsaugo nuo druskingo oro bei drėgnos aplinkos sukeltos korozijos.
Ventiliatoriaus intensyvumas reguliuojamas vieno procento tikslumu ribose nuo 1 iki 100%.
Veikia tyliai – galite drąsiai montuoti miegamajame arba bendrosiose patalpose, kuriose vyksta tarpusavio bendravimas.
Papildomai galima užsakyti Wifi modulį, kurio dėka valdysite įrenginį kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu.

Visi šilumos siurbliai

Rodomas 2 rezultatai