Showing 1–9 of 27 results

 

Šilumos siurbliai oras vanduo yra skirti patalpų šildymui (radiatoriais ar grindine šildymo sistema) ir buitinio karšto vandens ruošimui, panaudojant lauko ore esančią energiją. Tai ekologiška ir aplinką tausojanti sistema, naudojanti atsinaujinančius energijos išteklius. Šilumos siurbliai gali būti diegiami bet kokio ploto ar išplanavimo namuose, šiai sistemai nėra svarbi vidinio įrenginio sumontavimo vieta.

Šilumos siurbliai oras vanduo. Veikimo schema.

Mes per 12 veiklos metų esame atrinkę geriausius įrenginius savo klientams, kuriuos ne tik parduodame, bet ir sumontuojame. Džiaugiamės galėdami padėti savo klientams išsivaduoti iš vergovės senam katilui ir įsigyti minimalios priežiūros reikalaujantį  šildymo įrenginį.

Šilumos siurbliai oras vanduo – viena populiariausių namų šildymo technologijų pasaulyje. Šiuo metu mes bendradarbiaujame su keliomis lizingo kompanijomis,  tad galime savo klientams šilumos siurblį parduoti lizingu/išsimokėtinai.

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl esame viena iš pirmaujančių kompanijų Lietuvoje, – galime klientams pasiūlyti pilną paslaugų paketą. T. y., mes ne tik parduodame, bet ir montuojame įrangą, suteikdami garantinį ir po garantinį aptarnavimą,

Mūsų parduodama ir montuojama įranga atitinka visu standartus ir yra sertifikuota. Todėl visiems klientams, dalyvaujantiems APVA paramoje, galime išrašyti visus reikiamus dokumentus, kurių reikalauja agentūra.

Darbus vykdome visoje Lietuvos teritorijoje, tačiau užsakymus priimame iš viso pasaulio. Montavimo darbus, bei  tinkamos šildymo įrangos parinkimą galime suderinti nuotoliniu būdu per el. paštą, Facebook, Viber ar kitas programėles.

Mes atstovaujame Daikin, Atlantic Fujitsu, Nibe, Bosch, Cooper&Hunter