Showing 1–9 of 10 results

 

Šilumos siurbliai oras oras tai ekologiškai ir ekonomiškai efektyvi šildymo sistema. Šilumos siurbliai naudojantys šilumos šaltinį orą pasižymi pigiausiu ir paprasčiausiu įrengimu. Įrengiant šio tipo šilumos siurblius nereikia vykdyti jokių žemės kasimo darbų. Oras oras šilumos siurblius galima įrengti kai nėra pakankamai vietos, tai yra tankiai apgyvendintose vietose.
Šilumos siurbliai oras oras – tai geriausias sprendimas norint sumažinti energijos suvartojimą. Pagrindinės šilumos siurblio savybės: mažai suvartoja energijos, įrengimo ir eksploatavimo paprastumas, neužima daug vietos, ekologiškas šildymo sprendimas(neišskirianti CO2 į aplinką), veikia itin dideliame temperatūrų diapazone. Vasarą šilumos siurbliai dažnai naudojami oro kondicionavimui.

Šilumos siurblys ima šilumą iš šaltesnio aplinkos oro, perduoda į vidinį šilumos siurblio bloką iš kurio surinkta šiluma yra perduodama patalpos orui.

Oras oras šilumos siurblių naudingumo koeficientas(COP) parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos. Pavyzdžiui jeigu COP yra 4 tai reiškia, kad sunaudojus 1kWh energijos gausime 4 kWh šiluminės energijos.

Mūsų klientai renkasi šią šildymo sistemą įvairiais atvejais: buto šildymui, namo šildymui, ofiso ar sodo namelio šilumos komfortui palaikyti.