NIBE šilumos siurbliai oras vanduo. Naudojant šią inovatyvią švediška technologiją, jūsų sąnaudos už šildymą gali sumažėti 80 %. Patogus, išmanus šildymo sprendimas Jūsų namams. Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti kokybišką įrenginį, kuris užtikrina komfortą visais metų laikais.

Oras-vanduo šilumos siurbliai populiariausi ten, kur nėra galimybės įrengti žemės kolektoriaus arba giluminių gręžinių. Šildymui ir karšto vandens ruošimui naudojama lauko oro šilumos energija. Šių šilumos siurblių efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo lauko oro temperatūros – kuo temperatūra aukštesnė, tuo pigesne energija aprūpinami namai. Oras-vanduo šilumos siurbliai gali būti naudojami ne tik pastatų šildymui bei karšto vandens ruošimui, tačiau ir patalpų vėsinimui, baseinų šildymui. NIBE oras-vanduo šilumos siurbliai gaminami įvairių modelių bei galingumų, taip užtikrinant visų vartotojų poreikių tenkinimą.

Naudodami NIBE oro šaltinio šilumos siurblį galite šildyti namus žiemą ir visus metus tiekti karštą vandenį. Naudodami lauko oro energiją, galite nekenkdami aplinkai sumažinti energijos sąskaitas ir tuo pačiu sukurti tobulą patogumą namuose.

NIBE VVM S320 yra suprojektuotas jungti su bet kuriuo NIBE šilumos siurbliu oras-vanduo labai veiksmingai klimato sistemai jūsų namams sukurti. NIBE VVM S320 turi išmaniąją, lengvą naudoti valdymo sistemą, kuri našiai tiekia efektyvų šildymą / vėsinimą ir karštą vandenį. NIBE VVM S320 paruoštas įrengti, nes pridėti vandens šildytuvas, elektrinis papildomas šildymo ir automatinio reguliavimo cirkuliacijos siurblys, užpildymo vožtuvas, manometras, apsauginis vožtuvas ir išsiplėtimo indas. Su integruotu „WiFi“ S serija yra natūrali jūsų išmanių namų dalis. Išmanioji technologija automatiškai reguliuoja patalpų klimatą, o jūs galite visiškai valdyti šilumos siurblį iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio. Maksimalus patogumas, minimalios energijos sąnaudos ir tuo pačiu metu pagalba gamtai.

Kategorijoje ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS VANDUO, rasite visus mūsų siūlomus įrenginius.

Rodomas 3 rezultatai