0.00
ek naujienas ir nepraleisk progos. Atsinaujinantiems energijos šaltiniams LR Aplinkos projektų
Kompensacijos šilumos siurbliams – iki 30%

Kompensacija šilumos siurbliams – iki 30%.  Sek naujienas ir nepraleisk progos.

Atsinaujinantiems energijos šaltiniams LR Aplinkos projektų valdymo agentūra šiais metais skiria ypatingai daug dėmesio. Pradedama bene didžiausia katilų keitimo programa, kuriai skiriama 15 mln. eurų.
Paraiškas kompensacijai planuojama priimi birželio pabaigoje-liepos pradžioje. Programoje galės dalyvauti fiziniai asmenys, norintys pakeisti seną katilų šildymo sistemą į daugiau ekologišką, saugančią gamtą. Valstybės kompensacija šilumos siurbliams iki 30% – puiku proga pakeisti neefektyvią, pasenusią katilų šildymo sistemą.

  • Sekite naujienas www.apva.lt puslapyje
  • Išrašom visus reikiamus dokumentus
  • Kompensacijos iki 30 %
  • Parduodame ir sumontuojame pasirinktą šilumos siurblį.

Jų ieškokite čia: ŠILUMOS SIURBLIAI

Nepraleiskite progos ir pasinaudokite valstybės skiriama kompensacija senų šildymo katilų keitimui 2018 metais. Įrengtas naujas šilumos siurblys ne tik prisidės prie aplinkos saugojimo, bet ir sutaupys jūsų šildymo sąskaitas.

Mūsų siūlomi šilumos siurbliai  – tik aukščiausios kokybės. Tinkamą sprendimą rasime kiekvienam klientui.  Siūlome “Nibe”, “Daikin” “Cooper&Hunter” šildymo sistemas, kurios ne tik tausoja gamtą, bet ir jūsų piniginę.

Oras – vanduo šilumos siurbliai – tai efektyvus būdas subalansuotam vidaus patalpų klimatui namuose užtikrinti.  Mes visi norime vieno ir vis prie to grįžtame – tai vidaus patalpų komfortas. Jis susijęs su mūsų poreikiu atgauti jėgas ten, kur jaučiamės ramūs ir saugūs. Kartais vienas gaminys apima viską, o kartais jį reikia papildyti funkcijomis, kad galėtų visapusiškai užtikrinti siekiamą komforto lygį vidaus patalpose. Mums svarbus paprastumas – rūpinamės, montavimu, integravimu ir jungimu, kad galėtume jums suteikti visą reikalingą šildymą, vėsinimą, vėdinimą ir karštą vandenį.

Jau daugiau nei 10 metų dirbame jums!

Susisiekite su mumis el. paštu: info@www.saulesbroliai.lt arba telefonu: +37063577677. Kartu rasime geriausią sprendimą jūsų būstui. Nepraleiskite progos. Valstybės kompensacija šilumos siurbliams iki 30% – puikus metas pokyčiams.

X