0.00
Ką daryti, jei norite gauti APVA paramą, bet neturite pradinio įnašo šilumos
Ką daryti, jei norite gauti APVA paramą, bet neturite pradinio įnašo šilumos siurbliui pirkti

Ką daryti, jei norite gauti APVA paramą, bet neturite pradinio įnašo šilumos siurbliui pirkti?

Džiaugiamės, kad netrukus bus paskelbtas dar vienas kvietimas teikti paraiškas, paramai gauti už seną katilą, jį pakeitus į šilumos siurblį oras-vanduo.

wwww.apva.lt puslapyje šiuo metu skelbiama tokia informacija:

“Planuojama, kad kvietimai gyventojams teikti paraiškas seniems neefektyviai biomasę (malkas, pjuvenų briketus ir kt.) naudojantiems katilams pasikeisti bei saulės elektrinėms įsirengti ar įsigyti iš saulės parkų bus skelbiami 2021 m. kovo 31 d. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu dar nėra patvirtinti šių projektų aprašų pakeitimai, ši data yra preliminari ir gali būti nukelta. Finansavimas neskiriamas baigtiems projektams, t. y. įranga gali būti įsigyta nuo kvietimo teikti paraiškas paskelbimo dienos ir iki paraiškos pateikimo dienos negali būti sumontuota.”

Paruošėme lentelę, kurioje galite matyti APVA grąžintinas sumas už skirtingo tipo (integruotas ir ne) ir galingumo šilumos siurblius.

 

Pats šilumos siurblys kainuoja nuo 2500 EUR iki 9000 EUR. Žinome, kad kartais ši pradinė investicija, gali sukelti sunkumų. Todėl siūlome pasinaudoti lizingo paslaugomis, tuo pačiu neprarandant galimybės pasinaudoti APVA skiriama parama.

Esame sudarę sutartį, išskirtinėmis sąlygomis, su mokilizingas.lt , kad savo klientams galėtume pasiūlyti geriausius sprendimus.

Pasirinkę 5 metų mokėjimo laikotarpį, už  6 kW šilumos siurblį, galite mokėti vos nuo 70 EUR per mėnesį.  Jokio pradinio įnašo. Mažos palūkanos.

PILDYTI LIZINGO PARAIŠKĄ ČIA

Turite papildomų klausimų, ar norite individualios konsultacijos, susisiekite:

Telefonas: +37063577677;

El. paštas: info@saulesbroliai.lt

Kiti įrašai

Žiūrėti visus
X