]Suprantame, kad ieškote šilumos siurblio pasiūlymo, tačiau mums reikia daugiau informacijos, kad galėtume jums padėti.  Kokio dydžio erdvė bus šildoma? Gal turite tam tikrų pageidavimų ar ribojimų dėl šilumos siurblio? Kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo tiksliau galėsime jums padėti su šilumos siurblio pasirinkimu.

Google display forma
Vardas
Vardas
Pasiūlymą noriu gauti

Šilumos siurblio pasiūlymas

Atsižvelgdami į jūsų atsakymus, galėsime parinkti šilumos siurblį, atitinkantį jūsų poreikius ir finansines galimybes ir atsiųsti pasiūlymą per 1 darbo dieną.

Šilumos siurblio pasirinkimas gali būti sudėtingas procesas, nes turite atsižvelgti į daug svarbių funkcijų, kurios bus atsakingos už jo veikimą. Štai keletas svarbių niuansų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, renkantis šilumos siurblį:

  1. Apdorojamo oro kiekis ir šildymo plotas. Pirmiausia turite žinoti, koks plotas bus šildomas ir koks yra jūsų reikalaujamas šilumos kiekis. Tada turite pasirinkti šilumos siurblį, kuris gali palaikyti jūsų šildymo poreikius.

  2. Coefficient of Performance (COP) – Šis skaičius parodo, kiek šilumos siurblys gali sukurti vienam naudojamam kilovatui elektros energijos. Jei COP yra didelis, tai reiškia, kad šilumos siurblys yra efektyvesnis ir ekonomiškesnis.

  3. Kompresoriaus tipas – Kompresoriaus tipas yra svarbus faktorius, nes jis gali paveikti šilumos siurblio efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Pagrindinis kompresoriaus tip asyra invertorinis.

  4. Garantija ir priežiūros paslaugos – Būtina žinoti, kiek metų suteikiama garantija ir kokie yra galimi priežiūros paslaugų pasirinkimai.

  5. Įrenginio kaina – Galutinė šilumos siurblio kaina gali turėti didelę įtaką jūsų pasirinkimui. Tačiau verta atsiminti, kad aukštesnės kainos gali reikšti aukštesnę kokybę ir efektyvumą.

Prieš pasirinkdami šilumos siurblį, susipažinkite su galimu pasirinkimu, kad galėtumėte pasirinkti geriausią variantą, atitinkantį jūsų poreikius ir finansines galimybes.