Daikin Altherma šilumos siurbliai oras vanduo – vienas naujausių rinkos produktų. Šiuos šilumos siurblius lengva valdyti (lietuviškas meniu), jie yra ekonomiški, nereikalauja jokio fizinio vargo. Puikus būdas sukurtu idealų mikroklimatą namuose: žiemą šildo, vasarą gali vėsinti.

Populiariausia Daikin sistema tarp mūsų klientų yra Split tipo Daikin šilumos siurbliai oras vanduo. Tai reiškia, kad įrenginys turi ir vidinį, ir išorinį bloką. Vidinis gali būti kabinamas ant sienos, arba pastatomas (vadinamas „šaldytuvas”, su integruota karšto vandens talpa).

Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti savo klientams būtent tai, kas tinka jų namams. Parenkame atitinkamo galingumo šilumos siurblį.  Nemokamai pristatome. Klientai gali montuoti patys, samdyti vietinį santechniką, arba užsakyti bendrą paslaugų paketą iš vienų rankų. Mes parduodame, sumontuojame, suteikiame garantiją bei po garantinį aptarnavimą savo klientams.

Daikin Altherma 3  šilumos siurbliams suteikiame 5 metų garantija kompresiui atliekant kasmetinę techninę profilaktiką.

Kategorijoje ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS VANDUO, rasite visus mūsų siūlomus įrenginius.

Rodomas 9 rezultatai

Šiomis dienomis galima rinktis iš pačių įvairiausių šildymo variantų bei įrenginių. Tačiau ne kiekvienas iš jų turės tokius privalumus, kuriais pasižymi šilumos siurbliai Daikin. Ir tikrai ne atsitiktinai šie įrenginiai tapo vienu iš populiariausių pasirinkimų tiek individualiuose namuose, tiek ir komercinėse patalpose. Kadangi pasaulyje pirmaujantis ir daugeliui jau atpažįstamas gamintojas siūlo unikalią technologiją, kuri leidžia generuoti šilumą su minimaliomis energijos sąnaudomis.

Unikalus veikimo principas

Tai yra pagrindinė šių įrenginių savybė, dėl kurios jie gali suteikti ir daugiau privalumų. Iš esmės pats principas pakankamai paprastas, nors tam naudojamos moderniausios technologijos. Pirmiausia, pasitelkiama aplinkos šiluma, kuri gali būti paimta tiek iš oro, vandens arba žemės. Nors dažniausiai naudojamas pirmasis variantas. Kadangi tokie Daikin šilumos siurbliai kainuoja mažiausiai ir lygiai taip pat efektyviai gali atlikti savo funkciją. Taigi, net vėsiame aplinkos ore galima rasti šiluminės energijos, kuri šiuo atveju panaudojama šildymui.

Šilumos siurbliai Daikin veikia išskirtiniu principu. Kas ir leidžia užtikrinti minimalias šildymo sąnaudas. Yra du pagrindiniai komponentai, kurie užtikriną šildymą, tai kompresorius, kuris veikia elektros energijos pagalba, ir išsiplėtimo vožtuvas, sumažinantis slėgį bei taip kartu sumažinantis iš temperatūrą. Kadangi kitu atveju kartu su išeinančiu srautu būtų prarasta ir jau sugeneruota šiluma. Panašią, tik kažkiek priešingą funkciją atlieka kompresorius, kuris suspaudžia šildymo reagentą ir taip pakelia temperatūrą. Šiuo unikaliu veikimo principu taip didžiuojasi Daikin gamintojas, galintis pasiūlyti žmonėms ne tik modernų, bet ir ekonomišką šildymo variantą.

Kodėl verta rinktis Daikin šilumos siurblius?

Yra nemažai priežasčių, kodėl būtent šio gamintojo produktai yra pirmaujantys visame pasaulyje. Juose galime rasti puikiai dera naujausios inovacijos, efektyvus šildymas ir visiškai ekologiškas veikimo principas. Ir būtent pastarasis aspektas yra ne mažiau svarbus. Kadangi paskutiniu metu vis daugiau dėmesio skiriama aplinkai ir kuriami jai draugiški produktai. Todėl ir renkantis šildymo sprendimus žmonės raginami atsižvelgti į šį aspektą. Jie ne tik neišskiria jokių kenksmingų medžiagų į aplinką, bet ir panaudoja energiją iš atsinaujinančių šaltinių.

Ekonomiškumas bei paprastas integravimas su kitomis sistemomis

Be to, tokie šilumos siurbliai Daikin leidžia ženkliai sumažinti įprastas šildymo išlaidas. Aišku, energijos sąnaudos labai priklauso nuo aplinkos temperatūros iš būsto ypatybių. Tačiau ilgalaikėje perspektyvoje būtų sudėtinga atrasti kažkokių kitų ekonomiškesnių alternatyvų. Kadangi didžiąją laiko dalį šie įrenginiai veikia su minimaliomis sąnaudomis ir jos padidėja tik tuomet, kai už lango drastiškai nukrenta temperatūra. Tačiau mūsų šalyje tokių dienų nėra labai daug. Todėl drąsiai galima rinktis šiuos šilumos siurblius bei sutaupyti.

Taip pat juos pakankamai paprastai galima integruoti bei naudoti kartu su kitomis šildymo sistemomis. Todėl nusprendus pasikeisti pagrindinį šildymo įrenginį į šilumos siurblius Daikin nereikės nerimauti dėl jau esamo grindinio šildymo ar radiatorių. Kadangi ši sistema gali būti lengvai prijungta prie jų ir sėkmingai atlikti savo funkcija. Kartu suteikdama ir visus savo privalumus.

Kompaktiškas bei priežiūros nereikalaujantis variantas

O įrenginių kompaktiškas dydis suteiks galimybę pamiršti apie papildomas patalpas, kurios neretai būna reikalingos šildantis, pavyzdžiui, kietu kuru. Daikin šilumos siurbliai labai nesunkiai gali būti įkomponuojami į namų interjerą ir praktiškai nepastebimai bei tyliai atlikti savo funkciją. Dar labai svarbu ir tai, jog jie nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Todėl galima drąsiai išvykti, tačiau net ir tuomet namuose bus palaikoma optimali temperatūra.

Papildomų nustatymų dėka galima pasirinkti, kada namuose turėtų būti šilčiau, o kada galima sumažinti temperatūrą ir taip dar labiau sutaupyti. Kas leidžia labai nesunkiai vos kelių mygtukų paspaudimu priderinti modernius įrenginius prie jūsų gyvenimo ritmo bei poreikių. O kartu džiaugtis visuomet optimalia temperatūra bei mažomis šildymo išlaidomis.

Naudinga ne tik žiemą, bet ir vasarą

Tai gana unikalus įrenginys, kadangi praktiškai jokia kita šildymo sistema negali būti naudojama karštuoju metų laiku. Kadangi tuomet šiluma rūpintis jau nebereikia. Tačiau iškyla kita problema – kaip atvėsinti namus? Bet Daikin šilumos siurbliai leis išvengti iš šio klausimo, kadangi jie lygiai taip pat sėkmingai ir efektyviai gali veikti ir vasaros metu. Tiesa, tuomet bus generuojama ne šiluma, o šaltis, kuris padės atvėsinti patalpas ir taip susikurti namuose komfortą. Taigi, tokie Daikin įrenginiai gali būti naudingi praktiškai visus metus, kas dar labiau praplečia jų funkcionalumą. Ir papildomai nereikia rūpintis ar ieškoti kitų alternatyvų karštoms dienoms.

Kaip išsirinkti tinkamiausią šilumos siurblį?

Kiekvienas įrenginys gali atlikti savo funkciją, tačiau pasirinkimas labai priklauso ir nuo būsto ypatybių. Todėl pirmiausiai reikėtų atsižvelgti būtent į tai. Kuo didesnės patalpos, tuo atitinkamai bus reikalingas ir galingesnis šilumos siurblys. Kadangi jis turi būti pajėgus užtikrinti šilumos poreikius.

Galima rinktis ir skirtingu veikimo principu pasižyminčius įrenginius. Kadangi šilumą įmanoma išgauti ne tik iš aplinkos oro, bet ir iš žemės, nuo kurios šildomas vanduo. Aišku, pastarasis variantas pareikalaus didesnių investicijų. Tačiau ilgalaikėje perspektyvoje jis bus pats ekonomiškiausias pasirinkimas. Bet, jeigu neturite didelio sklypo arba nesinori tiek daug investuoti, tuomet galima drąsiai rinktis oras vanduo arba oras oras Daikin šilumos siurblius. Kurie ne ką prasčiau gali atlikti savo funkciją. Be to, tokie įrenginiai užims minimaliai vietos, todėl jie kartais gali būti naudojami netgi butuose, kur nėra įprasto centrinio šildymo.

Kodėl mes?

Esame tie, kurie bendradarbiauja su žinomiausiais tiekėjais siekdami pasiūlyti savo klientams naujausius bei moderniausius šilumos siurblius. O ilgametė patirtis leidžia padėti, patarti bei kartu atrasti geriausią sprendimą kiekvienam atvejui. Kadangi ir kiekvienas būstas yra skirtingas, ir žmonių poreikiai gali labai skirtis. Todėl esame pasiruošę visuomet į tai atsižvelgti.

Dėl tos pačios priežasties siūlome ir drąsiai rekomenduojame Daikin šilumos siurblius, kurie taip sparčiai populiarėja ir gali suteikti nemažai privalumų. Kadangi jų dėka šildymas tampa pigesnis bei paprastesnis. O tuo pačiu prisidedama ir prie aplinkos tausojimo naudojant vien tik ekologiškus bei alternatyvius energijos šaltinius. Todėl tereikia pasirinkti tinkamiausią modelį, kuris puikiai pasitarnaus tiek šildant, tiek ir vėsinant individualų būstą, komercines ar bet kokias kitas patalpas.