0.00
Oras vanduo šilumos siurblys dera su radiatoriais, konvektoriais bei grindiniu šildymu
Oras vanduo šilumos siurblys dera su radiatoriais, konvektoriais bei grindiniu šildymu

Oras vanduo šilumos siurblys dera su radiatoriais, konvektoriais bei grindiniu šildymu

 Šildymas oras vanduo žemos temperatūros siurbliais suderinamas su įvairiomis šildymo sistemomis: grindiniu šildymu, radiatoriais, konvektoriais. Tokiu būdu šildymo sistemą galite priderinti net prie savo interjero ir susikurti idealų namų komfortą.

Grindinis šildymas

Grindinis šildymas

Tolygus šilumos ir vėsinimo paskirstymas jūsų namuose, palaikant stabilią temperatūrą, pasiekimas per grindų šildymą. Nors anksčiau šiltos grindys buvo siejamos su prabanga, dabar tai laikoma tiesiog efektyviu ir patogiu šildymo būdu, nes taip taupoma energija (reikalinga žemesnė temperatūra), išnaudojama visa patalpos erdvė, nešąla kojos, o vasarą tokia sistema gali ir vėsinti. Tokios grindys gali būti įrengtos bet kurioje patalpoje, nors vyrauja sanitariniuose mazguose, virtuvėse, prieškambariuose.

Šildant namus grindiniu šildymu, didžiausias privalumas tas, kad šildomoms grindims reikia žemesnės temperatūros nei radiatoriams. Vanduo į radiatorius patenka įkaitintas maždaug iki 55 ºC, o šildomoms grindims įkaitinti užtenka 35 ºC temperatūros vandens. Taigi, galima sutaupyti.

Radiatoriai

Žemos temperatūros radiatoriai idealūs vonioms. Taip pat puikus sprendimas miegamajam kambariui, kuris kartu yra ir vaiko žaidimo ar mokymosi kambarys. Esant grindiniam šildymui radiatorius veikia tik kaip papildomas šilumos šaltinis. Šiek tiek pašildomos grindys maloniai šildo pėdas, o radiatorius yra papildomas šilumos šaltinis, kartu leidžiantis greitai sureguliuoti kambario temperatūrą. Mat reikalui esant, pvz.: vaikui einant pietų miego, sunku per trumpą laiką sumažinti šildomų grindų, pasižyminčių didele šilumine inercija, temperatūrą.

Privalumas toks, kad greitai prišildo kambarį ir ilgai tarnauja.

Konvektoriai (fankoilai)

Energiją taupanti šildymo ir aušinimo sistema. Šis vidaus įrenginys veikia ypatingai tyliai (vos 22 dB(A). Konvektorius, dėl kompaktiško dydžio dažniausiai įrengiamas po langu, tačiau dažnai montuojamas įvairiose vietose, kad ir sienos nišoje. Nustačius laikmatį, įrenginys pats gali įsijungti ar išsijungti nustatytu metu. Konvektorius saugu eksplotuoti, jie yra nedideli ir pasižymi šiuolaikišku dizainu.

Konvektorių privalumas tas, kad pakabinti gali ir neprofesionalas, o jų eksplotacija gan paprasta.

Kiti įrašai

Žiūrėti visus
X