fbpx

Vaillant – ateities namų standartas

Vaillant šilumos siurbliai

Vaillant – ateities namų standartas.

2020 m. „AroTHERM plus“ yra Vaillant naujos kartos šilumos siurblys, sukurtas tvariems namams, naudojantis natūralų šaltnešį R290. Tai leidžia Vaillant galutiniams vartotojams pasirengti tvariai ateičiai.

R290 yra natūralus šaltnešis, kurio pasaulinis atšilimo potencialas yra mažas. Atitinka beveik nulinės energijos pastatų reikalavimus ir turi ErP įvertinimą A +++,

„AroTHERM plus“ yra vienas ekologiškiausių šilumos siurblių rinkoje, padedantis galutiniams vartotojams sumažinti oro taršumą.

Naudojant R290 pasiekiamas didesnis komforto lygis, nes tai leidžia šilumos siurbliai  veikti aukštesnėje iki 75 ° C srauto temperatūroje.

Dėl „aroTHERM plus“ efektyvumo taip pat galima žymiai sutaupyti energijos. Tyrimų duomenimis beveik iki 43 proc. „aroTHEM plus“ taip pat yra vienas tyliausių šilumos siurblių rinkoje, kurio garso galia siekia vos 54 dB.

Kartu su „aroTHERM plus“ pristatomas ir visiškai naujas Vaillant vidinis blokas „uniTOWER“. Jame yra integruotas karšto vandens cilindras ir hidrauliniai komponentai, jis yra iš anksto prijungti, kad būtų galima greitai ir lengvai montuoti. Nereikalaujant šaltnešio sertifikavimo, tiek „aroTHERM plus“, tiek „uniTOWER“ modulius galima prijungti per vieną dieną su minimalia darbo jėga.

Vaillant - ateities standartas Vaillant - ateities standartas Vaillant – ateities standartasVaillant - ateities standartasVaillant – ateities namų standartas.