fbpx

Daikin Altherma 8 kw šilumos siurblys + visi montavimo darbai

Daikin Altherma 8 kw šilumos siurblys + visi montavimo darbai Kaina

„Daikin Altherma2  8-10kw“ žemos temperatūros šilumos siurblys +  200 l specialus vandens šildytuvas + montavimo paleidimo darbai ir viskas tik už 6000 Eur.

Komplektą sudaro :

  • Daikin Altherma 8-10 išorinis blokas ir vidinis blokas.
  • Valdymo panelė 
  • 200l vandens šildytuvas su didelio ploto šilumokaičiu optimaliam siurblio darbui.
  • Laukinio bloko montavimo darbai (iki 8 m. ilgio trasa)
  • Vidinio bloko ir vandens šildytuvo sumontavimas su medžiagomis (toje pačioje patalpoje)
  • Garantinis paleidimas 24 mėn.

Pilna kainos garantija (ar Jums kas gali garantuoti kad įrengus sistemą ji nepabrangs)

Naujasis „Daikin Altherma“ 8-10 kw žemos temperatūros šilumos siurblys – novatoriškas sprendimas, pritaikytas tik geriausiai klimato kontrolei „Daikin Altherma“ žemos temperatūros šilumos siurblys idealiai tinka ir seniems arba naujiems namams, nes jį galima reikiamai adaptuoti prie grindų šildymo sistemos ar prie esamų radiatorių. Taigi galite susikurti įvairiapusišką ir mažai energijos naudojančią šildymo sistemą su pažangiu patalpos temperatūros valdymu ir intuityviais valdikliais.

Geriausias sezoninis efektyvumas

„Daikin Altherma“ žemos temperatūros šilumos siurblys daugiausiai leidžia sutaupyti dėl eksploatacinių kaštų, nes užtikrinamas geriausias sezoninis efektyvumas pagal nurodytą temperatūros diapazoną.

Lengvas montavimas ir priežiūra

„Daikin Altherma“  šilumos siurblys yra iš tikrųjų žemos temperatūros šilumos siurblys, pritaikytas bet kokiam klimatui. Kompaktiškas lauko įrenginys atsparus atšiaurioms žiemos sąlygoms, be to jį lengva sumontuoti ir prižiūrėti, nes visos hidraulinės dalys įtaisytos vidaus įrenginyje.

Idealiai tinka naujiems pastatams, bei puikia prisitaiko prie radiatorių, komplektas skirtas nuo 80 m2 iki 150 m2

„Daikin Altherma“  šilumos siurblys – idealus pasirinkimas naujiems pastatams ir mažai energijos naudojantiems namams. Taip pat kaip parodė ne vienų metų patirtis puikiai susidoroja su seno tipo radiatoriais, kadangi turi protingą valdymą puikiai tarnauja su kieto kuro katilu.

Nauja vartotojo sąsaja

“Daikin Altherma“  šildymo sistema taip pat yra su nauja sąsaja, kuri pasižymi dideliu funkcionalumu, ją lengva naudoti, yra greitai ir paprastai prižiūrima. Taip pat yra galimybė paruošti ir įkelti nustatymus iš kompiuterio, kurie keičia įrangos darbines sąlygas ir energijos sunaudojimą.

Įsigyti tapo labai paprasta + 100% darbų garantija

Užsakote iš mūsų pilną montavimo komplektą.

Mes pristatome į vieta sumontuojame laukinį bei vidinį įrenginį.

Pajungiame šilto vandens ruošimo indą.

Paleidžiame bei suderiname šilumos siurblį.

Papildomai:

Internetinis kambario termostatas WIFI  + 100 Eur

300 l vandens šildytuvas                             + 100 Eur

Magnetinis vandens filtras                         + 120 Eur.

Aprašymas

Įsirengiant naujus namus ar prieš žiemą sugalvojus pasikeisti nebetenkinančią šildymo sistemą, dažnai žmonės ieško alternatyvų senoms krosnims, dujiniam ar brangiam elektriniam šildymui. Kaip ir buvau rašęs straipsnį kodėl naujam namui pigiausias įrengimas yra šilumos siurbliai.  Todėl vis dažniau žmonės atsisako senojo šildymo kietu kuru. Nors šildymas malkomis yra vienas pigiausių, tačiau jis reikalauja daug žmonių laiko. Žinoma, malkoms buvo ieškoma alternatyvų, keičiant jas granulėmis, pjuvenų briketais, bet šiems šildymo būdams taip pat reikia skirti nemažai laiko, priežiūros. Tokiu atveju, vienas geriausių kainos ir kokybės santykį atitinkančių sprendimų – šilumos siurbliai. Tai įrenginiai, kurie energiją, paimtą iš oro, vandens, dirvožemio, paverčia į šilumą, naudojamą patalpų šildymui. Priklausomai nuo įrenginio rūšies, galingumo, šiluma gali būti aprūpinamas vienas, keli ar visi namo kambariai. O siurblio priežiūra tikrai nereikalauja daug laiko.

Daikin Altherma2  šildymo sistema puikiai pritaikoma įvairios paskirties pastatų šildymui, dažniausiai pasirenkama individualių namų apšildymui. Renkantis šilumos siurblį reikia atsižvelgti į namų dydį, lokaciją bei karšto vandens poreikį. Pagal šiuos kriterijus konsultantai gali parinkti geriausiai individualius poreikius atitinkantį gaminį. Montuojant įrenginį svarbu atsižvelgti į gamintojo instrukciją, kurioje nurodyta, kokiu atstumu nuo kitų prietaisų įrengti išorinę šilumos siurblio dalį. Būtina žinoti, jog išorinė dalis negali būti įrengiama uždaroje patalpoje, pageidautina, jog vasarą siurblys būtų pavėsyje.

Šilumos siurbliai oras vanduo veikia panašiu principu, kaip ir siurbliai su sistema oras oras, imant šiltą orą iš lauko, kuris atitinkamai naudojamas patalpų šildymui, tačiau siurblių sistemos oras vanduo pasižymi platesniu panaudojimo spektru. Sistema oras oras patalpas šildo tiesiogiai pučiant pašildytą orą į reikiamą patalpą, o sistema oras vanduo dažniausiai pritaikoma šildant namus radiatoriais ar įrengiant grindų šildymą. Šis būdas sudėtingesnis, todėl investicinės pačios sistemos, diegimo ir montavimo kainos yra šiek tiek didesnės. Tačiau ryškesnis šios sistemos naudingumo koeficientas, mažesnės kasmetinės išlaidos už šildymą, šiluma paskirstoma tolygiai visoms patalpoms.

daikin šilumos siurblys

Ši šildymo sistema energiją, gautą iš lauko oro, verčia į šilumą, kuri kaitina vandenį, naudojamą patalpų šildymui ar buitiniam vartojimui. Ši sistema gali šildyti namus tiek įprastu būdu per radiatorius (reikia skaičiuoti 10 m2  3 kw galios), tiek pačiu geriausiu sprendimu, grindiniu šildymu. Taip pat šie šilumos siurbliai šildo vandenį namų reikmėms. Naujos sistemos suteikia galimybę vandenį kaitinti iki pasirinktos temperatūros. Taupant energiją siurbliai veikia ir kaista tol, kol vanduo pasiekia reikiamą, nustatytą temperatūrą, tuomet įrenginiai atvėsta, o po kurio laiko vėl įsijungia automatiškai, todėl netenka nuolat stebėti bei tikrinti, ar sistema funkcionuoja tinkamai.

Efektyviausių rezultatų galima tikėtis, kai siurbliai dirba esant mažiausiam lauko ir vidaus temperatūrų skirtumui. Tuomet sunaudojant mažiausiai energijos sąnaudų pasiekiama geriausių šildymo rodiklių. Šilumos siurbliai geba sukurti keturis kartus daugiau energijos iš to paties energijos kiekio negu pasitelkus kitus energijos gavimo būdus. Šilumos siurbliai oras vanduo gali būti montuojami ir integruojami kartu su kitomis pastate veikiančiomis šildymo sistemomis (kietu, skystu, dujiniu ir t.t.). Pavasarį, vasarą jie netgi gali būti prijungiami prie saulės kolektorių, taip stipriai sumažinant vandens ir patalpų šildymo išlaidas.

daikin altherma

Daikin šilumos siurbliai su integruota vėdinimo sistema naudojami ne tik šildant patalpas, bet ir jas vėsinant, kas labai aktualu šiltuoju metų laiku. Tokiu atveju šiltas oras pašalinamas į lauką, vidun įleidžiant gaivų, vėsų orą, palaikant normalų drėgmės balansą. Daugeliui nerimą gali kelti tai, jog šilumos siurbliai skleidžia tam tikrą garsą, tačiau valdiklių pagalba jį galima pritildyti nustačius silpnesnį veikimą. Po to stiprumą vėl galima padidinti.

Šilumos siurbliai

    TOP pasiūlymai

    Šilumos siurblių akcijos