fbpx

Šilumos siurblys oras vanduo NIBE™ F2120

Šilumos siurblys oras vanduo NIBE™ F2120

  Įrašykite savo el. paštą ir gausite pranešimą apie prekės informaciją ir jos kainą.  Aprašymas

  Nibe F2120 vertinimas

  Realus veikimas esant -25°C lauko temperatūrai

  Šilumos siurblys oras – vanduo NIBE™ F2120 – Tai tikra švediška kokybė nepaliekanti abejingų.

  Nibe - švediškas šilumos siurblys oras vanduo
  Švediškas šilumos siurblys oras vanduo
  Oras vanduo Nibe F2120 šilumos siurblys
  Oras vanduo Nibe šilumos siurblys

  Yra šilumos siurbliai ir yra NIBE

  Neseniai šildymas oras-vanduo šilumos siurbliais buvo lyg atsarginis sprendimas, norint išvengti gręžimo ir kasimo bei susitaikant su sprendimo trūkumais. Nuo to laiko daug kas pasikeitė. Dabar tai labiausiai auganti sritis šilumos siurblių technologijose, verčianti rinkos dalyvius investuoti į naujų technologijų kūrimą.

  Reikėjo keleto metų įtempto darbo ir daug pastangų, kol pagaliau buvo pagamintas naujasis NIBE F2120 šilumos siurblys. Pasiektas metinis efektyvumo koeficientas (angl. SCOP) didesnis nei 5. Tai visiškai unikalus pasiekimas, keičiantis situaciją rinkoje, kurį bus labai sunku pagerinti. Įrenginys gali stabiliai tiekti į sistemą 63 oC, esant lauke -25 oC.

  Trifazis dažnių keitiklis leidžia sistemai prisitaikyti prie pastato poreikių šildymo ir vėsinimo režimuose. Įdiegtai EVI (angl. Economised Vapour Injection) technologijai padedant, pasiekiami išskirtiniai parametrai, kurie leidžia racionaliai naudoti įrangą taip pat ir renovacijai – pastatuose, kur prieš tai buvo naudojami dujiniai, kieto ar skysto kuro įrenginiai ir sumontuotos aukštų temperatūrų šildymo sistemos.

  Dažnai oras-vanduo šilumos siurblių išorės įrenginių neigiama savybe laikoma įrenginio išvaizda, kuri neišvengiamai turi būti įkomponuota į pastato fasado foną. Kuriant naująjį NIBE F2120 nebuvo pamirštas ir įrenginio dizainas. Lena Mårdh buvo paskelbta dizaino konkurso nugalėtoja. Dabar įrenginio išvaizda nuteikia pozityviai.

  Oras vanduo NIBE™ F2120 su išmaniu valdymu

  Bet kokios technologijos nublanktų be išmanaus sistemos valdymo. Šiuolaikiniame, skubančiame ir išmaniame pasaulyje reikalinga, kad įrenginiai patys prisitaikytų prie mūsų poreikių. Jau nieko nepavyks nustebinti oras-vanduo šilumos siurblio valdymo galimybe internetu ir mobiliu telefonu – tai integruota kiekviename siurblyje.

  Oras-vanduo šilumos siurblio valdiklyje integruota išmanaus kainų taikymo funkcija „Smart price adaption“. Ši funkcija suteikia įrenginiui pagal įvestus prioritetus (pvz. kaina, tarifas arba CO2 emisija) pasirinkti energijos šaltinius optimaliai, keičiantis situacijai. Pavyzdžiui, jei turime sistemą oras-vanduo kartu su papildomu dujiniu šildymu, sistema pati pasirinks pagal įvestus tarifus, koks energijos šaltinis tam tikru momentu bus naudojamas.

  Nueita dar toliau – NIBE oras-vanduo šilumos siurblio valdiklis gali būti susietas su elektros tinklų tiekimo serveriu, pagal kurio teikiamą informaciją apie kainas bus optimaliai vykdomas įrenginio valdymas. Karšto vandens ruošimo sistema „studijuoja“ jūsų namo karšto vandens poreikius ir bando visada prisitaikyti. Unikali funkcija „Adjust“ leidžia oras-vanduo šilumos siurbliui komunikuoti su šildymo sistemos valdikliu (pvz. UPONOR), tokiu būdu optimizuojant valdymą.

  • Šilumos siurblys oras – vanduo NIBE™ F2120 turi unikalią valdymo internetu sistemą UPLINK. Ji vėl praplėsta naujomis funkcijomis. Dabar jau yra galimybė prisijungti trečiai šaliai per API. Pirmiausia, tai NIBE partneris Schneider electric, kur NIBE klientams bus suteikta galimybė valdyti oras-vanduo šilumos siurblį per WISER sistemą.
  • Kokią papildomą vertę tai sukuria? Įsigijus nedidelį komplektą už keletą šimtų eurų ir įdiegus savo mobiliajame įrenginyje atitinkamą programėlę, turėsime „protingus namus“ savo telefone. Sistema ves statistiką apie energijos suvartojimą, automatiškai nuspręs, kada jūsų nėra namie ir reikia pereiti prie kitų režimų, valdys apšvietimą, kiekvieną termostatą, žaliuzes, audio sistemą, apsaugos kameras. Čia ribų nėra.

  Mes žinome

  Mes puikiai žinome, kad tai skamba šiek tiek per daug gerai, kad būtų tiesa, bet tai yra NIBE garantija. Skambinkite jau dabar  +370 635 77577 
  Parduodama tik su montavimo darbais.

   

  Šilumos siurblys oras – vanduo NIBE™ F2120  populiariaus ten, kur nėra galimybės įrengti žemės kolektoriaus arba giluminių gręžinių. Šildymui ir karšto vandens ruošimui naudojama lauko oro šilumos energija. Šių šilumos siurblių efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo lauko oro temperatūros – kuo temperatūra aukštesnė, tuo pigesne energija aprūpinami namai. Oras-vanduo šilumos siurbliai gali būti naudojami ne tik pastatų šildymui bei karšto vandens ruošimui, tačiau ir patalpų vėsinimui, baseinų šildymui. NIBE oras-vanduo šilumos siurbliai gaminami įvairių modelių bei galingumų, taip užtikrinant visų vartotojų poreikių tenkinimą.

   

  Perversmas namų šildyme (ypatingai rekomenduojamas)
  Oras-vanduo šilumos siurblys su didesne nei 5.0 SCOP reikšme!*A+++ klasė

  A+++  klasė, reikalaukite kokybės 

  Pirmaujantis savo klasėje darbo temperatūrų diapazonas  
  Galima temperatūra iki 65°C bei neįtikėtina 63°C tiekiama temperatūra, lauke esant -25°C

  Nepaprastai lengvas montavimas
  Savaiminio reguliavimo kontrolės sistema reiškia “Plug-and-play” įdiegimą

  Trijų fazių jungtis visiems galimiems dydžiams
  Nereikalinga atnaujinti saugiklius ar perdaryti elektros sistemą

  Kategorijoje ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS VANDUO, rasite visus mūsų siūlomus įrenginius.