fbpx

Šilumos siurblys NIBE BA-SVM

Šilumos siurblys NIBE BA-SVM

Šilumos siurblys NIBE BA-SVM
Vardas
Vardas
Vardas
Pavardė

Aprašymas

NIBE BA-SVM šilumos siurblys oras vanduo

NIBE BA-SVM yra kompaktiškas vidaus modulis, skirtas oras-vanduo Split sistemoms. Išorės modulis AMS prijungiamas su šaltnešio vamzdynu tiesiai prie NIBE BA-SVM.

NIBE BA-SVM automatiškai prisitaiko prie pastato poreikių ištisus metus ir užtikrina optimalų energijos taupymą.

NIBE BA – SVM esant – 20 C išorėje gali tiekti į sistemą +58 C . Esant išorėje aukštoms temperatūroms įrenginys užtikrina komfortą patalpose vykdydamas efektyvų vėsinimą.

Naudodami NIBE oro šaltinio šilumos siurblį galite šildyti namus žiemą ir visus metus tiekti karštą vandenį. Naudodami lauko oro energiją, galite nekenkdami aplinkai sumažinti energijos sąskaitas ir tuo pačiu sukurti tobulą patogumą namuose.

Naudodami išmanią šildymo sistemą, galite sumažinti šildymo kaštus ir sukurti didesnį komfortą savo namuose. Kai kasdien išvykstate į darbą ar atostogų ilgesniam laikui, Jūsų namų temperatūra bus sureguliuota automatiškai ir dėl to sunaudosite mažiau energijos. Šios funkcijos gali būti aktyvuotos naudojant kalendoriaus ar GPS įrankius. Kai Jūs esate pakeliui į namus, šildymas įsijungia automatiškai. Vėdinimo sistema valdoma jutikliais, kurie nustato, kiek asmenų yra namuose. Taip pat pradedama ruošti daugiau karšto vandens, tuo atveju, jeigu Jūsų svečiai liktų per naktį.

Šilumos siurblys NIBE BA-SVM
Šilumos siurblys NIBE BA-SVM
Duomenys

BA-SVM 10-200 vidaus įrenginys turi karšto vandens talpą su karšto vandens gyvatuku, išsiplėtimo indu, apsaugine grupe, papildoma elektrine šildymo sistema, perjungimo vožtuvais, plokšteliniu šilumokaičiu, energijos skaitikliu, elektroniniu cirkuliaciniu siurbliu ir valdikliu. Kartu su NIBE SPLIT (AMS 10) lauko oro šilumos siurblio įrenginiu sudaro visą klimato sistemą. AMS 10 lauko įrenginys tiekia šiluminę energiją, naudojamą buitiniam vandeniui šildyti, tiekia energiją klimato sistemai, šildo baseinus ir vėsina, naudodamas laisvą energiją, esančią lauko ore, ir efektyviai veikia žemoje temperatūroje (net –20 °C). Lauko įrenginio jungtis su BA-SVM 10-200 vidaus įrenginiu, turinčiu šaltnešio pripildytą vamzdžių sistemą, apsaugo jungtį nuo užšalimo tai atvejais, kai nutrūksta elektros maitinimo tiekimas į įrenginius. Sistemos darbas valdomas naudojant pažangų valdiklį.

Jau beveik 70 metų NIBE gamina energiją taupančius ir tvarius klimato sprendimus jūsų namams. Kiti  modeliai: Nibe split, NIBE + AMS + HBS + SMO, NIBE + AMS + HBS + VVMS320

Visi oras vanduo šilumos siurbliai mūsų puslapyje.

Šilumos siurblių katalogas


 

Papildoma informacija

kW

NIBE SPLIT BA-SVM 10/200 12E+ AMS 10-12, NIBE SPLIT BA-SVM 10/200 12E+ AMS 10-8, NIBE SPLIT BA-SVM 10/200 6E+AMS10-6