fbpx

Daikin Altherma 2 šilumos siurblys (Integruotas/180 ltr.)

Daikin Altherma 2 šilumos siurblys (Integruotas/180 ltr.)

Daikin Altherma 2 šilumos siurblys (Integruotas/180 ltr.)
Vardas
Vardas
Vardas
Pavardė

Aprašymas

Aprašymas

Pastatomas vidinis blokas su integruota 180 ltr talpa karštam vandeniui

Įsirengiant naujus namus ar prieš žiemą sugalvojus pasikeisti nebetenkinančią šildymo sistemą, dažnai žmonės ieško alternatyvų senoms krosnims, dujiniam ar brangiam elektriniam šildymui. Kaip ir buvau rašęs straipsnį kodėl naujam namui pigiausias įrengimas yra šilumos siurbliai.  Todėl vis dažniau žmonės atsisako senojo šildymo kietu kuru. Nors šildymas malkomis yra vienas pigiausių, tačiau jis reikalauja daug žmonių laiko. Žinoma, malkoms buvo ieškoma alternatyvų, keičiant jas granulėmis, pjuvenų briketais, bet šiems šildymo būdams taip pat reikia skirti nemažai laiko, priežiūros. Tokiu atveju, vienas geriausių kainos ir kokybės santykį atitinkančių sprendimų – šilumos siurbliai. Tai įrenginiai, kurie energiją, paimtą iš oro, vandens, dirvožemio, paverčia į šilumą, naudojamą patalpų šildymui. Priklausomai nuo įrenginio rūšies, galingumo, šiluma gali būti aprūpinamas vienas, keli ar visi namo kambariai. O siurblio priežiūra tikrai nereikalauja daug laiko.

Daikin Altherma2  šildymo sistema puikiai pritaikoma įvairios paskirties pastatų šildymui, dažniausiai pasirenkama individualių namų apšildymui. Renkantis šilumos siurblį reikia atsižvelgti į namų dydį, lokaciją bei karšto vandens poreikį. Pagal šiuos kriterijus konsultantai gali parinkti geriausiai individualius poreikius atitinkantį gaminį. Montuojant įrenginį svarbu atsižvelgti į gamintojo instrukciją, kurioje nurodyta, kokiu atstumu nuo kitų prietaisų įrengti išorinę šilumos siurblio dalį. Būtina žinoti, jog išorinė dalis negali būti įrengiama uždaroje patalpoje, pageidautina, jog vasarą siurblys būtų pavėsyje.

Šilumos siurbliai oras vanduo veikia panašiu principu, kaip ir siurbliai su sistema oras oras, imant šiltą orą iš lauko, kuris atitinkamai naudojamas patalpų šildymui, tačiau siurblių sistemos oras vanduo pasižymi platesniu panaudojimo spektru. Sistema oras oras patalpas šildo tiesiogiai pučiant pašildytą orą į reikiamą patalpą, o sistema oras vanduo dažniausiai pritaikoma šildant namus radiatoriais ar įrengiant grindų šildymą. Šis būdas sudėtingesnis, todėl investicinės pačios sistemos, diegimo ir montavimo kainos yra šiek tiek didesnės. Tačiau ryškesnis šios sistemos naudingumo koeficientas, mažesnės kasmetinės išlaidos už šildymą, šiluma paskirstoma tolygiai visoms patalpoms.

daikin šilumos siurblys

Ši šildymo sistema energiją, gautą iš lauko oro, verčia į šilumą, kuri kaitina vandenį, naudojamą patalpų šildymui ar buitiniam vartojimui. Ši sistema gali šildyti namus tiek įprastu būdu per radiatorius (reikia skaičiuoti 10 m2  3 kw galios), tiek pačiu geriausiu sprendimu, grindiniu šildymu. Taip pat šie šilumos siurbliai šildo vandenį namų reikmėms. Naujos sistemos suteikia galimybę vandenį kaitinti iki pasirinktos temperatūros. Taupant energiją siurbliai veikia ir kaista tol, kol vanduo pasiekia reikiamą, nustatytą temperatūrą, tuomet įrenginiai atvėsta, o po kurio laiko vėl įsijungia automatiškai, todėl netenka nuolat stebėti bei tikrinti, ar sistema funkcionuoja tinkamai.

šilumos siurblys daikin altherma 2

Efektyviausių rezultatų galima tikėtis, kai siurbliai dirba esant mažiausiam lauko ir vidaus temperatūrų skirtumui. Tuomet sunaudojant mažiausiai energijos sąnaudų pasiekiama geriausių šildymo rodiklių. Šilumos siurbliai geba sukurti keturis kartus daugiau energijos iš to paties energijos kiekio negu pasitelkus kitus energijos gavimo būdus. Šilumos siurbliai oras vanduo gali būti montuojami ir integruojami kartu su kitomis pastate veikiančiomis šildymo sistemomis (kietu, skystu, dujiniu ir t.t.). Pavasarį, vasarą jie netgi gali būti prijungiami prie saulės kolektorių, taip stipriai sumažinant vandens ir patalpų šildymo išlaidas.

daikin altherma

Daikin šilumos siurbliai su integruota vėdinimo sistema naudojami ne tik šildant patalpas, bet ir jas vėsinant, kas labai aktualu šiltuoju metų laiku. Tokiu atveju šiltas oras pašalinamas į lauką, vidun įleidžiant gaivų, vėsų orą, palaikant normalų drėgmės balansą. Daugeliui nerimą gali kelti tai, jog šilumos siurbliai skleidžia tam tikrą garsą, tačiau valdiklių pagalba jį galima pritildyti nustačius silpnesnį veikimą. Po to stiprumą vėl galima padidinti.

Skambink jau dabar 8635 77677

Testas prie -20

Kategorijoje ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS VANDUO, rasite visus mūsų siūlomus įrenginius.