fbpx

A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu COP 5.42

A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu COP 5.42

A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu COP 5.42
Vardas
Vardas
Vardas
Pavardė

Aprašymas

A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu COP 5.42. Pagal naująjį reglamentą, A++ energinio naudingumo klasės pastate (jo dalyje) sunaudota energijos dalis iš atsinaujinančių išteklių turi sudaryti didžiąją sunaudojamos energijos dalį. Šilumos siurbliai NIBE šilumos siurblys ne tik atitinka keliamus reikalavimus bet ir užtikrina optimalų komfortą. Šilumos siurbliai oras vanduo NIBE – patikimas švedų gamintojo produktas, rinkoje esantis daugiau nei 60 metų. Nibe šilumos siurbliai, kainos atžvilgiu, patenkins net ir išrankiausio vartotojo poreikius. Šilumos siurbliai Nibe, atsiliepimai mūsų Facebook paskyroje.

A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu COP 5.42
A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu COP 5.42

NIBE modeliai su atnaujintu 6 kW išoriniu bloku AMS 20-6
NIBE AMS 20 – 6:

— Efektyvesnis.

— Ekologiškesnis. Naujos R32 dujos.

—Aukštas energetinis efektyvumas. COP net 5,42 !

  • Nibe šilumos siurbliai kainos  priklauso nuo pasirinkto modelio.

6 kW šilumos siurblys NIBE AMS 20-6 + HBS 20-6

— HBS 20 kartu su išorės moduliu AMS 20 ir vidaus moduliu VVM arba valdikliu SMO yra šilumos siurblio oras-vanduo sistema, specialiai sukurta šiaurės klimatui, kuri naudoja išorės orą kaip šilumos šaltinį (HBS 20 turi būti montuojamas viduje).

— HBS 20 kartu su išorės moduliu AMS 20 pritaikytas prijungti prie vandeninių šildymo sistemų ir gali efektyviai šildyti karštą vandenį esant aukštoms išorės temperatūroms ir tiekti didelę galią į šildymo sistemas esant žemoms išorės temperatūroms.

  • Šilumos siurbliai NIBE – atsiliepimai

Galimi šilumos siurblio AMS 20-6 + HBS 20-6 modeliai:

— 6 kW NIBE AMS 20-6 + HBS 20-6 + VVM S320
— 6 kW NIBE AMS 20-6 + HBS 20-6 + VVM 225

— 6 kW NIBE AMS 20-6 + HBS 20-6 + BA-SVM
— 6 kW NIBE AMS 20-6 + HBS 20-6 + SMO 20

šilumos siurbliai Nibe
šilumos siurbliai Nibe

 

 

A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu COP 5.42.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS:

Parsiųskite naujojo NIBE AMS20-6 technines specifikacijas, kuriose rasite visą išsamią informaciją.

NIBE-AMS-20-6-techniniai-duomenys-saules-broliai


 

NIBE BA-SVM

NIBE BA-SVM yra kompaktiškas vidaus modulis, skirtas oras-vanduo Split sistemoms. Išorės modulis AMS prijungiamas su šaltnešio vamzdynu tiesiai prie NIBE BA-SVM. NIBE BA-SVM automatiškai prisitaiko prie pastato poreikių ištisus metus ir užtikrina optimalų energijos taupymą. NIBE BA – SVM esant – 20 C išorėje gali tiekti į sistemą +58 C . Esant išorėje aukštoms temperatūroms įrenginys užtikrina komfortą patalpose vykdydamas efektyvų vėsinimą

NIBE VVM S320

NIBE VVM S320 yra suprojektuotas jungti su bet kuriuo NIBE šilumos siurbliu oras-vanduo labai veiksmingai klimato sistemai jūsų namams sukurti. NIBE VVM S320 turi išmaniąją, lengvą naudoti valdymo sistemą, kuri našiai tiekia efektyvų šildymą / vėsinimą ir karštą vandenį. NIBE VVM S320 paruoštas įrengti, nes pridėti vandens šildytuvas, elektrinis papildomas šildymo ir automatinio reguliavimo cirkuliacijos siurblys, užpildymo vožtuvas, manometras, apsauginis vožtuvas ir išsiplėtimo indas. Su integruotu „WiFi“ S serija yra natūrali jūsų išmanių namų dalis. Išmanioji technologija automatiškai reguliuoja patalpų klimatą, o jūs galite visiškai valdyti šilumos siurblį iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio. Maksimalus patogumas, minimalios energijos sąnaudos ir tuo pačiu metu pagalba gamtai.

NIBE VVM 225

NIBE VVM 225 yra suprojektuotas kartu su NIBE šilumos siurbliu oras-vanduo labai veiksmingai klimato sistemai sukurti jūsų namuose. NIBE VVM 225 turi išmanią, lengvą naudoti valdymo sistemą, kuri našiai tiekia efektyvų šildymą ir karštą vandenį. NIBE VVM 225 paruoštas įrengti, nes pridėti vandens šildytuvas, elektrinis papildomas šildymo ir automatinio reguliavimo cirkuliacijos siurblys, užpildymo vožtuvas, manometras, apsauginis vožtuvas ir išsiplėtimo indas. Išmanioji gaminio technologija leis kontroliuoti suvartojamą energijos kiekį ir bus svarbi jūsų namų dalis. Veiksminga valdymo sistema automatiškai sureguliuoja patalpų orą didžiausiam komforto lygiui užtikrinti, o jūs tuo pat metu tausojate gamtą.

Kiti NIBE gamintojo šilumos siurbliai:

Visi NIBE šilumos siurbliai

NIBE BA-SVM

NIBE AMS HBS VVMS320

NIBE HBS AMS SMO

 

Visi NIBE šilumos siurbliai turi vėsinio funkciją. Šiek tiek skiriasi kiekvieno modelio vėsinimo aktyvavimas. Apačioje pateikiame dvi skirtingas nuorodas, kuriose aiškiai parodoma, kaip klientai patys gali įjungti vėsinimo funkciją ir džiaugtis šilumos siurbliu ne tik žiemą, bet ir vasarą.

  1. Vėsinimo aktyvavimas oras-vanduo šilumos siurbliui NIBE BA-SVM

2. Vėsinimo aktyvavimas NIBE HBS+AMS+VVMS320 ir NIBE F2040+VVMS320 oras-vanduo sistemoms

Mūsų atliktų darbų nuotraukų bei klientų atsiliepimų galite rasite FACEBOOK PASKYROJE.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu COP 5.42”