fbpx

A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu | COP 5.42

A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu | COP 5.42

  Įrašykite savo el. paštą ir gausite pranešimą apie prekės informaciją ir jos kainą.  Aprašymas

  A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu | COP 5.42. Pagal naująjį reglamentą, A++ energinio naudingumo klasės pastate (jo dalyje) sunaudota energijos dalis iš atsinaujinančių išteklių turi sudaryti didžiąją sunaudojamos energijos dalį. Šis NIBE šilumos siurblys ne tik atitinka keliamus reikalavimus bet ir užtikrina optimalų komfortą.

  NIBE su R32 freonu A++ klasės namui

  NIBE modeliai su atnaujintu 6 kW išoriniu bloku AMS 20-6
  NIBE AMS 20 – 6:

  — Efektyvesnis.

  — Ekologiškesnis. Naujos R32 dujos.

  —Aukštas energetinis efektyvumas. COP net 5,42 !

  6 kW šilumos siurblys NIBE AMS 20-6 + HBS 20-6

  — HBS 20 kartu su išorės moduliu AMS 20 ir vidaus moduliu VVM arba valdikliu SMO yra šilumos siurblio oras-vanduo sistema, specialiai sukurta šiaurės klimatui, kuri naudoja išorės orą kaip šilumos šaltinį (HBS 20 turi būti montuojamas viduje).

  — HBS 20 kartu su išorės moduliu AMS 20 pritaikytas prijungti prie vandeninių šildymo sistemų ir gali efektyviai šildyti karštą vandenį esant aukštoms išorės temperatūroms ir tiekti didelę galią į šildymo sistemas esant žemoms išorės temperatūroms.

  Galimi šilumos siurblio AMS 20-6 + HBS 20-6 modeliai:

  — 6 kW NIBE AMS 20-6 + HBS 20-6 + VVM S320
  — 6 kW NIBE AMS 20-6 + HBS 20-6 + VVM 225

  — 6 kW NIBE AMS 20-6 + HBS 20-6 + BA-SVM
  — 6 kW NIBE AMS 20-6 + HBS 20-6 + SMO 20

  NIBE AMS 20-6 kompletacijos-saules-broliai

  A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu | COP 5.42.

  TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS:

  Parsiųskite naujojo NIBE AMS20-6 technines specifikacijas, kuriose rasite visą išsamią informaciją.

  NIBE-AMS-20-6-techniniai-duomenys-saules-broliai


   

  NIBE BA-SVM

  NIBE BA-SVM yra kompaktiškas vidaus modulis, skirtas oras-vanduo Split sistemoms. Išorės modulis AMS prijungiamas su šaltnešio vamzdynu tiesiai prie NIBE BA-SVM. NIBE BA-SVM automatiškai prisitaiko prie pastato poreikių ištisus metus ir užtikrina optimalų energijos taupymą. NIBE BA – SVM esant – 20 C išorėje gali tiekti į sistemą +58 C . Esant išorėje aukštoms temperatūroms įrenginys užtikrina komfortą patalpose vykdydamas efektyvų vėsinimą

  NIBE VVM S320

  NIBE VVM S320 yra suprojektuotas jungti su bet kuriuo NIBE šilumos siurbliu oras-vanduo labai veiksmingai klimato sistemai jūsų namams sukurti. NIBE VVM S320 turi išmaniąją, lengvą naudoti valdymo sistemą, kuri našiai tiekia efektyvų šildymą / vėsinimą ir karštą vandenį. NIBE VVM S320 paruoštas įrengti, nes pridėti vandens šildytuvas, elektrinis papildomas šildymo ir automatinio reguliavimo cirkuliacijos siurblys, užpildymo vožtuvas, manometras, apsauginis vožtuvas ir išsiplėtimo indas. Su integruotu „WiFi“ S serija yra natūrali jūsų išmanių namų dalis. Išmanioji technologija automatiškai reguliuoja patalpų klimatą, o jūs galite visiškai valdyti šilumos siurblį iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio. Maksimalus patogumas, minimalios energijos sąnaudos ir tuo pačiu metu pagalba gamtai.

  NIBE VVM 225

  NIBE VVM 225 yra suprojektuotas kartu su NIBE šilumos siurbliu oras-vanduo labai veiksmingai klimato sistemai sukurti jūsų namuose. NIBE VVM 225 turi išmanią, lengvą naudoti valdymo sistemą, kuri našiai tiekia efektyvų šildymą ir karštą vandenį. NIBE VVM 225 paruoštas įrengti, nes pridėti vandens šildytuvas, elektrinis papildomas šildymo ir automatinio reguliavimo cirkuliacijos siurblys, užpildymo vožtuvas, manometras, apsauginis vožtuvas ir išsiplėtimo indas. Išmanioji gaminio technologija leis kontroliuoti suvartojamą energijos kiekį ir bus svarbi jūsų namų dalis. Veiksminga valdymo sistema automatiškai sureguliuoja patalpų orą didžiausiam komforto lygiui užtikrinti, o jūs tuo pat metu tausojate gamtą.

  Kiti NIBE gamintojo šilumos siurbliai:

  Šilumos siurblys oras-vanduo NIBE HBS+AMS+SMO

   

  Šilumos siurblys oras vanduo NIBE™ F2120

   

  Šilumos siurblys NIBE BA-SVM

   

  NIBE AMS HBS VVMS320 Šilumos siurblys oras vanduo

  Mūsų atliktų darbų nuotraukų bei klientų atsiliepimų galite rasite FACEBOOK PASKYROJE.

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “A++ klasės namui naujasis NIBE su R32 freonu | COP 5.42”