fbpx

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai

Oras vanduo šilumos siurbliai
Oras vanduo šilumos siurbliai – efektyvi šildymo sistema.

Šilumos siurbliai oras vanduo ir oras oras. Tai šildymo sistemos, kurios vartojimas sparčiai auga Lietuvoje. Kodėl šilumos siurbliai tokie populiarūs – atsakymai keli. Šildantis tokiu būdu visiškai nebereikia jokios fizinės jėgos, šildymas įjungiamas vos vieno mygtuko paspaudimu. Pats įrenginys draugiškas gamtai, o jo suvartojamos elektros sąnaudos draugiškos jūsų piniginei.

Šilumos siurbliai oras vanduo ir oras oras  – energiją taupanti alternatyva krosnims, dujiniam šildymui ar elektriniams prietaisams. Kaip ir dauguma prietaisų, šilumos siurbliai taip pat naudoja elektros energiją. Šilumos siurblius sudaro išorinis įrenginys ir viena arba daugiau vidinių dalių. Išorinis įrenginys ima šilumą iš lauko oro ir perduoda ją viduje esančioms dalims, kurios šildo vandenį. Oras-vanduo šilumos siurbliai gali šildyti tiek vandenį, tiek orą, tiekdami šilumą į namus per šildomų grindų sistemas bei radiatorius.

Šilumos siurbliai gali būti lengvai montuojami tiek name, tiek daugiabutyje, ar nedideliame komercinės paskirties pastate. Lauke statomi kompaktiški šilumos siurbliai tinka pastatams, kuriuose nėra rūsio arba tos patalpos turės kitą paskirtį (pavyzdžiui, gyvenamąją). Šilumos siurblį įrengiant lauke yra išsprendžiamas patalpų erdvės trūkumo klausimas, o aplinką tausojančia šiluma bus aprūpintas visas namas. Pasirinkus papildomų funkcijų, šilumos siurblys oras-vanduo gali būti naudojamas patalpų aušinimui vasaros metu. Oras-vanduo šilumos siurbliai gali būti lengvai prijungiami prie naujos ar jau esamos vandens šildymo sistemos jos nekeičiant. Jie taip pat gali būti sujungti su kitais šilumos šaltiniais bei naudoti seną šildymo katilą.

Šilumos siurbliai oras oras – tai jau daugelį metų nemažėjančio populiarumo įrenginiai, kurie visiškai aptarnauja žmonių poreikius įvairaus tipo patalpose tiek vasarą, tiek žiemą. Šilumos siurbliai veikia oro energijos principu – vienoje aplinkoje esantį orą perduodamas į kitą aplinką pakeičiant oro temperatūrą. Oras-oras sistema yra ekologiška ir ekonomiška, o jos nauda ir suteikiamas komfortas namuose – dar didesnis.

Šilumos siurblių naudingumo koeficientas(COP) parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos. Pavyzdžiui jeigu COP yra 3.5 tai reiškia, kad sunaudojus 1kWh energijos gausime 3.5 kWh šiluminės energijos. 

Rodoma 1–16 iš 48