fbpx

NIBE S serijos šilumos siurblys – dar patogiau

NIBE S serijos šilumos siurblys

Nauja NIBE šilumos siurblių S serija – itin elegantiška. Jutiklinio ekrano valdymas leidžia patogiai valdyti sistemą.
Prijungta valdymo sistema užtikrina, kad viskas vyktų sklandžiai. Galite reguliuoti temperatūrą pagal savo dienotvarkę, pasiekdami maksimalų komfortą.

NIBE S serija – išmaniems namams.

Energijos sąnaudų visapusiškas valdymas su išmaniuoju telefonu ar planšete. Integruotas bevielis ryšys išmaniems namams ir prisijungimui prie myUplink programėlės. Su išmania energijos taupymo technologija, pasieksite maksimalų komfortą. Sukurtos dvi atskiros programėlės – viena vartotojams, kita montuotojams – taip užtikrinama sklandi sąsaja tarp vartotojo ir montuotojo.

Oras-vanduo šilumos siurblio vidaus modulis NIBE VVM S320

 • ​NIBE VVM S320 turi išmanią ir patogią valdymo sistemą, užtikrinančią efektyvų šildymą / vėsinimą ir karšto vandens ruošimą.
 • NIBE VVM S320 yra paprasta montuoti, nes komplekte yra vandens šildytuvas, papildoma elektrinė šildymo sistema, savireguliacinis cirkuliacinis siurblys, pripildymo vožtuvas, manometras, apsauginis vožtuvas ir išsiplėtimo indas – kitaip sakant, yra viskas, ko reikia įprastam montavimui.
 • Su integruotu bevieliu internetu Wi-Fi S serijos įrenginys yra įprasta Jūsų išmanių namų dalis. Išmanioji technologija automatiškai koreguoja patalpų klimatą, kol Jūs visiškai valdote šilumos siurblį savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje.
 • Maksimalus komfortas ir minimalios energijos sąnaudos, tuo pačiu metu tausojant gamtą.

​Ypatumai:

 • Derinamas su NIBE oras-vanduo šilumos siurbliu pilnai klimato sistemai sudaryti.
 • Išmani, vartotojui draugiška valdymo sistema.
 • Integruotas bevielis ryšys.
 • Liečiamas ekranas.
 • Išmani energijos taupymo technologija maksimaliam komfortui. 

  Šilumos siurblio skaitmeninis bendravimas su kitais įrenginiais

  Šiuolaikinių šilumos siurblių bendravimas su kitais įrenginiais tampa vis lengvesnis. Ateityje bus galima derinti esamus ir naujus energijos šaltinius, kuriant skirtingus sistemų sprendimus. Siekdami išlaikyti pirmaujančias pozicijas šilumos siurblių technologijų srityje, NIBE nuolat kuria išmanius sprendimus, kuriuos galima sujungti, nustatyti vartotojo poreikius.