fbpx

Nauja katilinė iš vienų rankų 16 kw.

Nauja katilinė iš vienų rankų 16 kw.

Naujiena – Lietuvoje standartizuota katilinė iš vienų rankų.

Tiems, kas dar nenusprendė kokiu būdų šildytis būsimus namus, turime puikų pasiūlymą.

Specialus modernios katilinės pasiūlymas šiuolaikiškiems namams

 

Kas tai?

Naujiena rinkoje – moderni „METALBET OMEGA” katilinė su kieto kuro katilu, multifunkcine talpa, kambario valdikliu ir pilnu įrengimu. Ši sistema užtikrins jūsų namams šilumą ir karšto vandens tiekimą.

Komplekte montuojama multifunkcinė talpa turi šviežio vandens šilumokaitį (Fresh water system), kuris jums visuomet leis turėti namuose higieniško šilto vandens.

Integruotos vandens susimaišymo stabdymo pertvaros užtikrina optimalų energijos saugojimą ir naudojimą sluoksniuose. Taip pat sistemoje yra akumuliacinė talpa, pagerinanti kieto kuro darbą.

Apačioje esančioje schemoje galite susipažinti su sistemos veikimu. Katilinės įrengimui naudojamos patikimos ir patikrintos medžiagos, leidžiančios užtikrinti kokybišką katilinės darbą ilgus metus. Įrangai ir darbams suteikiame pilną garantiją!

Kodėl tai reiktų rinktis?

Todėl, kad mes parinkome klasikinę pačia optimaliausią katilinės schemą.

Ilgametė patirtis leido parinkti itin kokybiškus komponentus, kadangi visi komponentai parinkti ne vienai katilinei tas mums leidžia sutaupyti medžiagų kainą, bei darbų laiką.

Pamirškite rankiniu būdu katilinėje valdomą kambarių temperatūrą ir pasirinkite mūsų siūlomą modernios „METALBET OMEGA” katilinės komplektą su elektroniniu temperatūros valdikliu jums patogioje namo vietoje.

Jums nereiks patiems ieškoti, kur įsigyti katilinės komponentų ir rūpintis įrengimu. Visą katilinės komplektą jums siūlome iš vienų rankų, tad dėl visų komponentų kokybės esame garantuoti. Įrengimu pasirūpins mūsų kvalifikuoti santechnikai.

[alert ]Svarbu kad kad mes sumontuojam tiksliai pagal schemą, nes dauguma meistrų tiesiog iškraipo schemą, kas negarantuoja teisingo katilinės darbo. [/alert]

Prie sistemos jūs bet kada galėsite prijungti saulės kolektorių ir naudotis natūraliai išgaunama energija. Saulės kolektorių pagalba galima sutaupyti iki 60-70 proc. metinių karšto vandens ruošimo išlaidų.

Pagal jūsų pageidavimus galime įrengti pasirinktą kambarių temperatūros valdiklį. Jis leis temperatūrą namuose stebėti ir keisti išmaniajame įrenginyje.

Kas į pasiūlymą įeina?

Mūsų siūlomame komplekte yra viskas, kas būtina katilinės jūsų namuose įrengimui nuo A iki Z. Į pasiūlymą įeina: „METALBET OMEGA” katilinės komplektas su multifunkcine talpa, siurbliai, antgaliai, kambario termostatas ir visa kita įranga, reikalinga sumontuoti katilinę jūsų name.

Įrangą pristatysime per 30 d.d. nuo užsakymo pateikimo, mūsų kvalifikuoti santechnikai sistemą įrengs per 3-4 dienas. Garantuosime, kad sistema veiktų nepriekaištingai, suteiksime pilną garantiją!

Jei namuose dar veikia sena, jūsų poreikių neatitinkanti sistema, mes už sutartą mokestį išmontuosime ją ir pakeisime modernia „METALBET OMEGA” katilinės sistema.

Investuokite į komfortą, garantuojantį ekonomišką ir patogų kūrenimą!

+

  • Programuojamas kambario valdiklis
  • 5 metų garantija
  • Įrengimas per 3-4 dienas
  • Šilumos pakanka 2 paroms
  • Viskas iš vienų rankų
  • Ilgas katilo tarnavimo laikas
  • Paruošta darbui su saulės kolektoriais
  • Optimalus energijos saugojimas
  • Mes padedame Jums sutaupyti

Katilus ar sukomplektuotas katilines galite užsisakyti el. parduotuvėje santechnikosparduotuve.lt

 

Kaina: 3 500 € / 12 085 Lt

 

Taip pat galimi kiti katilinių komplektai:

ATMOS 25 katilinė 

OMEGA KATILINĖ su šilumos siurbliu oras vanduo

Granulinė katilinė.

Telefonas pasiteiravimui  8 635 77677

Šilumos siurbliai oras vanduo

Moderni katilinė užtikriną komfortą bei taupumą

Kieto kuro katilinės su akumuliacine talpa įrengimas

Rašykite klausimą