fbpx

MCE 2014 paroda – mūsų foto reportažas iš Milano

milano paroda

Norime trumpai  supažindinti su nesenai praūžusia pasauline paroda “MCE 2014 Milano“. Tai tarptautinė paroda, kurioje galima išvysti bei sužinoti daugiau apie šildymo, oro kondicionavimo, šaldymo, santechnikos, vandens valymo, vonios baldų ir kitas technologijas. Ši paroda vyksta kas dvejus metus, sutraukia pardavėjus bei platintojus iš viso pasaulio, nuo Kinijos iki Amerikos.

Pagrindinės tendencijos, kaip ir praeitoje parodoje yra – šilumos siurblių gausa; granuliniai katilai; židiniai; ir beabėjo šiluminiai saulės kolektoriai. Beveik kiekvienas didesnis gamintojas būtinai turi kažką parodyti savo stende. Dar viena kategorija, kad visas šitas technologijas apjungti gali akumuliacinės talpos, tiksliau multifunkcinės išmanios sistemos.

Į jas būna sumontuota po kelis šilumokaičius, taip pat  šviežio vandens moduliai , saulės sistemos su visas valdikliais ir panašiai, kadangi jos tampa šilumos širdimi tai pakankamai svarbi šildymo sistemos dalis.

Prašome pažiūrėti į keletą mūsų užfiksuotų akimirkų iš MCE 2014 parodos vykusios Milane.

 

Parodos vartai.

„MCE 2014 Milano" parodos pavilijonai

Parodos pavilijonai, tiesiog kosminis laivas nusileido.

saulės sistema parodoje

 

 

 

vakuuminis saulės kolektorius

 

„MCE 2014 Milano" elektriniai valdikliai

„MCE 2014 Milano" VIESSMANN Stendas

VIESSMANN stendas kaip visada didelis, bei kokybiškas labai patiko naujas dujų generacinis kieto kuro katilas VITOLICNO 200, patikimas bei modernu

 

„MCE 2014 Milano" vonios interjeras

„MCE 2014 Milano"

 

„MCE 2014 Milano" Klover krosnelės

Labai įdomus gaminys mėgstantiems klasiką, bet norintiems taip pat gyventi moderniai, pristatome italų gamintojo “Klover” gaminamas unikalias krosneles kurios kūrenamos granulėm, bei malkom, visiškai automatizuotos, turi unikalia šilumokaičių technologiją kas leidžia išvengti perkaitimo, bei sutaupo vietos nes visi mazgai sumontuoti jau gamykloje, jums tereikia tik pajunkti radiatorius, bei karšto vandens kraną. Planuojame suteikti galimybę įsigyti jau šių krosnelių ir iš mūsų jau nuo vasaros galo Lietuvoje.

"MCE 2014 Milano" rankšluosčių džiovintuvai

Bebėjo, kaip be itališko stiliaus vonios aksesuarų, ar nenorėtumėt tokių rankšluosčių džiovintuvų namuose?

 

„MCE 2014 Milano" Modernus granulinis katilas su buferine zona.

Modernus granulinis katilas su buferine zona.

 

„MCE 2014 Milano" Daugiafunkcinė talpa su valdymo muduliu

Rašykite klausimą