fbpx

3 geriausi pasiūlymai paramai gauti, įsigyjant šilumos siurblį oras vanduo

kovo akcija

 

GAUTI PASIŪLYMĄ

Prasidėjus paramos “karštinei” – suaktyvėjo ne tik joje dalyvaujančių skaičius, bet ir tų, kurie ieško geriausio šilumos siurblio pasirinkimo. Kadangi mes šioje srityje esam jau daugiau nei 10 metų ir prekiaujame tik tais modeliais, kurie pasiteisino, ir kuriais lieka patenkinti mūsų klientai, galime patartį įrangos pasirinkimo klausimais. Svarbu paminėti ir tai, kad padedame ne tik išsirinkti, bet išsirinkus ir sumontuoti, kitaip tariant – pasirinkę mus, pasirenkate viską iš vienų rankų.

Pagal praėjusių metų patirtį, rekomenduojame šilumos siurblį oras vanduo įsigyti dar iki kovo 30 d., kadangi po paramos užsidarymo, klientų skaičius sparčiai išauga, o montavimo terminas gali nusikelti net ir iki žiemos.

LR aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūrai paskelbus du kvietimus, (KVIETIMAS ATSINAUJINANČIŲ ENERGIJOS IŠTEKLIŲ PANAUDOJIMUI INDIVIDUALIUOSE NAMUOSE bei KVIETIMAS SENŲ IR NEEFEKTYVIŲ ŠILDYMO KATILŲ KEITIMUIparuošėme Jums geriausius (mūsų manymų) pasiūlymus, kurie tinka skirtingos kvadratūros namams. Išanalizavus kompensacijos sąlygas, akivaizdu, kad didesnė suma skiriama šilumos siurbliams su integruota karšto vandens talpa.

apva parama šilumos siurbliai_sb

Jeigu dar nesate tikri, ar galite dalyvauti konkurse ir turėti realių šansų paramos gavimui, visas sąlygas galite rasite čia: https://www.apva.lt/norite-pasikeisti-biokuro-katila/

1. Šilumos siurblys oras vanduo namui iki 120 kv.

paramai šilumos siurblys Daikin

Daikin Altherma  5 Kw, ERLQ006CV3/EHVH08S18CB3V

GALIMA MAKSIMALI SUSIGRĄŽINIMO SUMA: 2716 EUR

COP 4
Vardinė nominali galia 5 kW
Garsas 48-66 dBA
Vidaus įrenginys (mm) 1732x600x728
Lauko įrenginys (mm) 735x832x307

Daikin Altherma“ žemos temperatūros įrenginiai, išgaunantys atsinaujinančią energiją iš oro, ekologiškai šildys, vėsins jūsų namus ir aprūpins juos karštu vandeniu.

Naudoja 75 % atsinaujinančią energiją, išgaunamą iš oro, ir 25 % elektrą

 • IšsiskiriaA+ energijos efektyvumo šildymo žymekliu
 • Sujunkite šilumos siurblį su saulės energijos sistema ir šildydami vandenį sutaupysite dar daugiau

Produkto savybės

 • Integruotas vidaus įrenginys: universalus ant grindų statomas įrenginys su karšto buitinio vandens baku
 • Energiją taupanti šildymo sistema, paremta oro-vandens šiluminio siurblio technologija
 • Idealiai tinka naujai pastatytiems ir mažai energijos naudojantiems namams
 • Geriausias sezoninis efektyvumas, leidžiantis daugiausiai sumažinti eksploatacines išlaidas
 • Lanksti šilumos sklaidytuvų konfigūracija

Jauskitės šiltai net prie -20°C temperatūros

Japoniškų technologijų dėka Altherma sistemos našumas, be rezervinių šildytuvų, kuomet lauke – 20°c temperatūra, siekia koeficientą 1:2 , o jau esant žemesnėms temperatūroms sistemos vidiniame bloke yra numatytas papildomas elektrinis šildytuvas, kuris užtikrins kad jūsų namuose bus šilta pikiniais momentais – esant –30c ir žemesnei aplinkos temperatūrai. Net ir šalčiausią dieną šilumos siurblio boileris gali patenkinti 60% jūsų šilumos poreikio; likusį šilumos poreikį patenkins papildomas sistemos elektrinis šildytuvas. Altherma garantuoja, kad jums niekada nepristigs šilumos, ir, vertinant jūsų metinį šilumos sunaudojimą, Altherma šilumos siurblio sistema tieks jums nuo 90% iki 95% reikalingos šilumos nenaudodama rezervinių tenų.

GAUTI PASIŪLYMĄ

2. Šilumos siurblys oras vanduo namui iki 200 kv.

Nibe paramaGALIMA MAKSIMALI SUSIGRĄŽINIMO SUMA : 3305 EUR

NIBE SPLIT 2 , AMS 10-12/ACVM 270

COP 4,4
Vardinė nominali galia 10 kW
Garsas 58 dBA
Vidaus įrenginys (mm) 1760x600x660
Lauko įrenginys (mm) 845x970x370

Sistemos aprašymas

NIBE SPLIT“ yra sistema skirti šildyti, ruošti karštą vandenį ir vėsinti. Šildymo principas gali būti paaiškintas tokiu būdu:

1. AMS 10 esantis šaltnešis paima šilumą iš išorinio oro ir yra suslegiamas, taip padidėja jo temperatūra.

2. Karštas šaltnešis (dabar jau dujų pavidalo) nukreipiamas į ACVM 270.

3. Šaltnešis atiduoda šilumą, kuri toliau paskirstoma sistemoje.

4. Šaltnešis (dabar jau skysto pavidalo) nukreipiamas atgal į AMS 10 ir procesas kartojamas. Atvirkštinio proceso metu ir leidžiant AMS 10 esančiam šaltnešiui paimti šilumą iš vandens ir išleisti į išorės orą šilumos siurblys gali taip pat ir vėsinti. ACVM 270 nustato, kada AMS 10 turi veikti, o kada – ne, naudodamas duomenis, kuriuos surenka temperatūros jutikliai.

Jungimo su kitais įrenginiais galimybės

NIBE SPLIT“ lengvai prijungiama prie kitų energijos šaltinių, tokių kaip saulės kolektoriai ar esamas katilas – todėl galite naudotis papildoma energija, kai tik prireiks.

NIBE SPLIT yra moderni viską apimanti energiją taupanti šildymo ir vėsinimo sistema, užtikrinanti jums patogų patalpų mikroklimatą – saugiai ir ekonomiškai, mažina taršą CO2 dujomis. Vidiniame modulyje yra integruotas karšto vandens šildytuvas, panardinamas kaitinimo elementas, cirkuliaciniai siurbliai ir mikroklimato valdymo sistema.

NIBE SPLIT funkcijos

 • Optimalus metinis šildymo koeficientas, kurį garantuoja inverterio valdomas kompresorius Kompaktiškų matmenų išorės įrenginys
 • Vidinis ir išorinis įrenginiai, sujungti šaltnešio vamzdynu
 • ACVM 270 integruotas vandens šildymo gyvatukas (nerūdijančio plieno, tinka visos Europos vandens kokybei)
 • Grafiko individualiems poreikiams sudarymas
 • Paruoštas dviem šildymo sistemoms valdyti I
 • Integruota aktyvi vėsinimo funkcija
 • Vidinis įrenginys su aplinkai nekenkiančia akytojo plastiko izoliacija, užtikrinant minimalius šilumos nuostolius
 • Galima prijungti papildomus šilumos šaltinius
 • Energiją taupantys nuolatinės srovės cirkuliaciniai siurbliai.
GAUTI PASIŪLYMĄ
3. Šilumos siurblys oras vanduo namui iki 300 kv.

APVA daikin

GALIMA MAKSIMALI SUSIGRĄŽINIMO SUMA : 3537 EUR

Daikin Altherma 16 kW, ERLQ016CV3/ EHVH16S18CB3V

COP 4,25
Vardinė nominali galia 16 kW
Garsas 48-69 dBA
Vidaus įrenginys (mm) 1732X600X728
Lauko įrenginys (mm) 1345X900X320

Mažiau sunaudojama energijos, maloni šiluma namuose

Lyginant su tradicine šildymo sistema, kuri naudoja organinį kurą arba elektrą, Altherma šildo namus iki 5 kartų efektyviau. Išnaudodami lauko ore akumuliuotą šiluminę energiją, jūs naudojate žymiai mažiau išorinės energijos, bet vis tiek džiaugiatės stabiliu ir maloniu komforto lygiu. Altherma sistema reikalauja minimalios priežiūros, todėl jos eksploatavimo sąnaudos yra nedidelės. Variklių greičio reguliavimo inverterinė technologija leidžia dar labiau sutaupyti sunaudojamą elektros energiją (inverterinės sistemos sutaupo iki 30% daugiau elektros energijos nei ne inverterinės – pastovaus greičio sistemos).

Buitinio karš to vandens bakas: mažas energijos sunaudojimas

Buitinio karšto vandens gamybos srityje Altherma pateikia tokius pat sumanius sprendimus. Energijos naudojimo efektyvumą maksimaliai padidina unikalus sistemos komponentų išplanavimas ir specialus išdėstymas. Gauta iš lauko oro energija per šilumokaitį, kuris yra prijungtas prie šilumos siurblio, iš pradžių pašildo bake esantį vandenį. O esant dideliam vandens poreikiui vandenį, kuris gali būti reikalingas dušui, voniai ar kriauklei, galima pašildyti su papildomu elektriniu šildytuvu, esančiu buitinio karšto vandens bake. Kad nekiltų legionelės bakterijų augimo pavojus, nustatytais intervalais vanduo yra automatiškai pašildomas iki +70°C temperatūros. Altherma sistema jums visada garantuos šilto ir visiškai saugaus vandens tiekimą. Priklausomai nuo karšto vandens sunaudojimo apimčių kas dieną, Altherma buitinio karšto vandens bako talpa gali būti trijų skirtingų dydžių; esant didžiausiai buitinio karšto vandens bako talpai, sistema dirba efektyviausiai.

GAUTI PASIŪLYMĄ

1 klausimas “3 geriausi pasiūlymai paramai gauti, įsigyjant šilumos siurblį oras vanduo

 1. Naujas APVA kvietimas galioja ir butams, bei oras-oras šilumos siurbliams - Saulės broliai - 30 rugsėjo, 2021 11:06

  […] 3 geriausi pasiūlymai paramai gauti, įsigyjant šilumos siurblį oras vanduo […]

Rašykite klausimą